Як керувати ризиками? 5 модуль програми управлінського розвитку ЛМР

5 модуль програми управлінського розвитку для вищої ланки керівництва Львівської міської ради відбувся у Школі управління УКУ 4-5 вересня.

На 1-ій сесії Павло Шеремета з учасниками на прикладі Дубаю обговорив диференційовані і сфокусовані пропозиції цінності, доходу і HR для розвитку міста.

Про ризики, їх джерела, вимірювання і керування управлінці говорили з  Ярославом Притулою, керівником Програми комп’ютерних наук УКУ.  Зокрема професор з кількісних методі для прийняття бізнес-рішень розповів як інструменти вимірювання та керування ризиками можна застосувати у розробці втіленні інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста Львова.

Prytula _spm

Додамо, що програма управлінського розвитку від Школи управління Українського католицького університету – це шестимісячний навчально-практичний курс для вищої ланки управління Львівської міської ради. Протягом шести модулів учасники працюють над розробкою і втіленням інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста Львова. Навчальна програма складається з таких курсів: «Менеджмент і стратегія», «Управління проектами», «Розуміння клієнта/користувача», «Управління людьми», «Фінанси», «Комунікація».