Модуль для управлінців Львівської міськради: як управляти людським потенціалом у публічному секторі?

«Люди вирішують все», – цей девіз хоч і старий, але досі актуальний, лунав під час практичних занять від учасників програми управлінського розвитку для Львівської міської ради, яку організовує Школа управління УКУ.

IMG_5647

Про те як перевести це гасло з площини девізу на практику управлінці говорили на дводенному навчальному модулі з Андрієм Рождественським, бізнес-консультантом (ARConsulting) на курсі «Управління людським капіталом. HR та personnel management».

IMG_5619

«Завдання у цього модуля два. Перше – інструментальне – зрозуміти як організаційна культура, система управління персоналом та безпосереднє управління працівниками на місцях впливають на ефективність персоналу. Друге – філософське – усвідомити, що ми маємо справу не з людським ресурсом, як у XX ст., а з людським капіталом, точніше людським потенціалом, який ми можемо та маємо розвивати у своїх організаціях», – зазначив викладач.

MPA2

Окрім навчальних сесій, під час модулю управлінці мали кілька цікавих зустрічей. Так вони зустрілись з Маркусом Джобом (Marcus Jobe), професором університету Miami в Огайо, та Андрієм Паляницею, консультантом Світового Банку з питань дерегуляції. Володимир (Зеев) Ханін, співробітник кафедри політології університету  Бар-Ілан  (Ізраїль) розповів управлінцям Львівської міської ради про ізраїльський досвід державного управління.

MPA