Одноденний семінар з Олександром Фільцом «Нарцисизм в управлінні: як подолати токсичну атмосферу в організації?»

Школа управління УКУ запрошує 12 квітня на одноденний семінар з професійним психотерапевтом Олександром Фільцом «Нарцисизм в управлінні: як подолати токсичну атмосферу в організації?».

Люди, під керівництвом лідера, який володіє нарцисичними рисами характеру, не тільки відчувають себе пригніченими на робочому місці, але й є більш схильними до небажаної поведінки в колективі. Такого висновку дійшли вчені Манчестерського університету, які досліджували психологічне благополуччя на робочому місці.
Ким є нарцисичні керівники та працівники: експлуататорами людей, експертами з маніпуляцій, чи, навпаки, сильними стратегами та добрими комунікаторами? Як нарцисичний лідер впливає на діяльність та результативність організації та окремих працівників? Як нарцисичним керівникам і працівникам не стати на перешкоді реалізації потенціалу організації?
Про лідерське самоусвідомлення та справжні цінності, які повинні плекатися в сучасних організаціях ми говоритимемо  з Олександром Фільцом, доктором медичних наук, професійним психотерапевтом, президентом Української спілки психотерапевтів.
Учасники семінару навчаться, як допомогти лідерам та їхнім підлеглим відкритися і почати довіряти одне одному.
Семінар рекомендований для керівників організацій та менеджерів середньої ланки.

Коли: 12 квітня, 11.00-18.00 год.
Де: Козельницька 2а.
Вартість:
1500 гривень (при реєстрації до 5 квітня)
2000 гривень (при реєстрації після 5 квітня)
Реєстрація на семінар: https://goo.gl/6Rfjvr

За детальною інформацією звертайтесь до Марії Гонської: [email protected], +38 097 671 04 90