Науково-практичний семінар «Великі дані: ні скринька Пандори, ні панацея»

20 липня о 15.00 Школа управління УКУ запрошує всіх зацікавлених в межах проекту «One day with MPA» на науково-практичний семінар «Великі дані: ні скринька Пандори, ні панацея».

На семінарі Ви зможете:
1) дізнатися про можливості та потенційний вплив використання великих даних, зокрема в публічному секторі;
2) побачити, як відбувається навчання а магістерській програмі з публічного адміністрування та познайомитися з учасниками програми.

Спікер: Патрік Бел, PhD, науковий співробітник Європейського центру досконалості Жана Моне, Школи міжнародних та суспільних відносин Стівена Гріна при Міжнародному університеті Флориди (США).
Патрік Бел є спеціалістом з порівняльного публічного управління та політичної методології. В своїх дослідженнях він використовує аналіз соціальних мереж при вивченні комплексних проблем: корупція, протестні рухи, координація дій під час стихійного лиха. Також П. Белл активно вивчає Східну Європу та цікавиться Україною. Один з його дослідницьких проектів присвячений впливу соціальних медіа на інформаційну асиметрію під час конфліктів у Східній Європі, включаючи кризу в Україні.

Робочі мови: українська, англійська.

Зареєструватися на семінар: https://goo.gl/forms/GerewjSEROhsSDT52
Вхід вільний за умови підтвердження реєстрації.

Місце проведення: захід відбудеться в приміщенні Українського католицького університету, за адресою: вул. Козельницька 2а.