«В Школі управління УКУ стартувала чергова програма управлінського розвитку у співпраці з ЛМР, яка подарує Львову нові проекти», – Валентина Засадко, виконавчий директор Школи управління УКУ»

8 вересня уже втретє стартує спільний проект між Львівською міською радою та Школою управління УКУ «Програма управлінського розвитку м. Львова». Це чотирьохмісячний навчально-практичний курс для працівників Львівської міської ради

Протягом чотирьох місяців на програмі з управлінського розвитку учасники працюватимуть над розробкою та втіленням проектів стратегічного розвитку міста. Відмінністю цієї навчальної програми від інших є те, що під час навчання її учасники працюють над конкретними питаннями, які є важливими для мешканців міста та його гостей. Розроблені проекти стають проектами конкретних рішень. За два роки існування програми успішними та реалізованими стали проекти нічних маршрутів у місті, центр безпеки міста, проект про громадські простори, громадський бюджет, центр допомоги учасникам бойових дій, проект перетворень міських бібліотек, електронне місто.

«Протягом 2015-2016 рр. було реалізовано низку проектів, які допомагають розвивати місто Львів. Ці проекти є дуже предметними, вузько спрямованими, результатами яких мешканці міста можуть скористатися уже сьогодні. Наприклад, більшість львів’янин уже користувалися нічними маршрутками. З початку навчального року учні низки львівських шкіл будуть відвідувати інтерактивні заняття з фізики та хімії в спеціально обладнаних кабінетах. Чимало активних мешканців подавали свої заявки на участь у громадському бюджеті Львова. Це той випадок, коли навчання передбачає безпосереднє практичне застосування отриманих знань в проектах для розвитку громади – на це й націлена діяльність Школи управління УКУ. 8 вересня в Школі управління УКУ стартує чергова програма управлінського розвитку у співпраці з ЛМР, яка подарує м. Львову нові проекти», – зазначила Валентина Засадко, виконавчий директор Школи управління УКУ.

Програма складається з шести модулів, кожен з них присвячений певній тематиці: «Стратегічне планування у розвитку міст», «Планування проекту», «Проектний менеджмент: управління ризиками та фандрейзинг», «Фінансове планування муніципальних проектів», «Управління людьми», «Комунікація з громадськістю: побудова ефективного діалогу». Навчання проводитимуть кращі викладачі-практики:О. Бакланова, Я. Ключковська, С. Потапов, А. Рождественський та ін.

«Школа управління, яка є в Українському католицькому університеті,– надзвичайно важлива, тому що ми не тільки отримуємо нові знання, але і вчимося працювати разом. Це те, чого так сильно бракує Україні. І тому ми повинні показати приклад», – міський голова Львова, Андрій Садовий