Настанови, поради та щирі усмішки – відкриття навчального року в Школі управління УКУ

Учора, 13 вересня, у конференц-залі Львівської духовної семінарії відбулась інавгурація студентів факультету суспільних наук. Участь в урочистостях узяли не тільки студенти, викладачі й керівники програм, а й жервтоводавці, які надали стипендії. Почесним гостем цьогорічної інавгурації був професор, екс-міністр культури Італії Рокко Бутільйоне.

Захоплива та натхненна – саме так можна описати інавгурацію. Конферен-зал був сповнений життя, а щирі усмішки студентів наповнювали радістю. Перший проректор УКУ Тарас Добко під час свого виступу зазначив, що факультет суспільних наук має важливе завдання, адже це місце, яке  сприяє перевинайденню країни. «Ми живемо в країні, яка себе перевинаходить. Я думаю, перед кожним із нас стоїть завдання побудувати добре суспільство. Не тільки думка, не тільки мислення повинно народжуватися в цьому середовищі, з нього мають виходити діяльні люди».

Декан факультету Володимир Турчиновський звернувся до студентів із питанням “Яке завдання вони ставлять перед собою?” «Ми дуже легко входимо в модальність «для себе». Трохи важче нам вдається модальність «для іншого». Але потрібно війти в модальність «від себе», – наголосив Володимир Турчиновський, і закликав ставити перед собою грандіозні завдання.

Школа управління УКУ вітає студентів Магістерської програми з публічного адміністрування із початком навчального року. В добру путь!