Школа управління УКУ провела перший модуль інноваційної програми державного управління «Good Governance»

10 листопада у Київському центрі УКУ втретє стартувала програма «Good Governance». Організатором програми цього року є Школа управління УКУ.  Програма «Good Governance» 2017 складається з трьох навчальних модулів. У першому модулі взяли участь більше трьох десятків молодих мотивованих і амбітних представників органів державної влади: від  працівників невеликих селищних рад до представників великих міністерств. Це когорта управлінців нового покоління, які готові нести зміни, боротися та змінювати роботу державних установ.

Перший модуль на програмі став не тільки хорошим початком навчання, а й добрим інтерактивом між учасниками та викладачами програми. Почалося навчання з хорошої нагоди послухати та поспілкуватись із Андрієм Паляницею, експертом Світового банку, який розповідав про Good governance та добру регуляторну політику: можливості  та виклики для України; Регуляторну політику держави та органів місцевого самоуправління; Корупцію: види та підходи до її зниження та подолання.

Доєднався до питання регуляторної політики Тарас Хавунка, координатор Львівського Регуляторного Хабу, випускник Школи управління УКУ.  Це був не просто теоретичний дискурс, а обговорення регуляторної політики в контексті  Good Governance на конкретних прикладах реалізації на місцевому та регіональному рівнях.

«Взаємодія бізнесу, держави та громадянського суспільства. Публічне і приватне партнерство», – саме з такою темою виступив Олексій Павленко, екс-міністр аграрної політики та продовольства у другий день навчання. Одним з його меседжів до учасників було: “Думайте глобально, виходьте за рамки, змінюйте парадигму мислення. Ніколи не бійтеся негативної інформації. На один негатив дайте два позитиви!”

Поговорили та подискутували на інноваційній програмі  Good Governance і про реформування системи охорони здоров’я і запровадження E-Health. Юрій Бугай, координатор проекту  «Е-Health» Transparency International Ukraine, розповів про Медреформу та Інтернет-платформу E-Health”, про те, чи отримають українці прозору систему охорони здоров’я, на яку давно заслуговують, та про реформу державних закупівель.

Насичено, інтерактивно, натхненно та захоплююче, – так можна описати перший модуль програми Good Governance. Люди, які готові робити зміни, держслужбовці і громадські активісти, які вийшли на новий шлях у своїй роботі. Амбітні та цілеспрямовані учасники Good Governance отримали перший заряд енергії до позитивних змін та другого модуля, який відбудеться 27-28 листопада у Львові.

Ця навчальна програма стала можливою завдяки підтримці групи бостонських друзів Українського католицького університету UCuniversity для творення великої спільноти держуправлінців нового покоління для служіння Україні!