Звершальний модуль для магістрів Школи управління УКУ в 2017 році

Останні навчальні заняття для студентів другого курсу магістерської програми з Публічного адміністрування та багато дискусій, обговорень та ще краще пізнання одне одного для магістрів першого курсу: таким був грудневий модуль, програма якого була насичена не тільки навчальними заняттями, а й відкрити зустрічами, лекціями та новими знайомствами із учасниками програми One Day with MPA.

У рамках модуля студенти мали змогу відвідати відкриту лекцію засновника Школи управління УКУ, екс-міністра економічного розвитку й торгівлі Павла Шеремети та аташе Казначейства США Браяна Сіла. «Український прорив: ідеологія і методологія»: тема, яку Павло Шеремета обговорював з учасниками зустрічі. Він розповідав, як українцям досягти особистого успіху, а містам розвиватися динамічно, мешканці, якої країни заощаджують найбільше та який слід це залишає в економіці.

На один день стати частинкою спільноти МПА мали змогу п’ять учасників програми One Day with MPA під час поточного навчального модуля. Вже вкотре ця програма показала свою актуальність та значимість. Це не тільки бажання показати навчальний процес із середини, а й можливість відчути дух університету, познайомитись із прогресивними, цілеспрямованими та талановитими людьми, які є студентами магістерської програми з Публічного адміністрування. «Інколи за один день, чи навіть за його половину щастить навчитись набагато більше, ніж за цілий рік!», – Любомир Федів, учасник програми One Day with MPA.

А ще студенти та викладачі допомогли записати відеоролик про Школу управління УКУ. Неприховані щирі емоції, кожна індивідуальна історія та мотивація, яка привела навчатися саме на програму з Публічного адміністрування, викладачі із міжнародним  та практичним досвідом: відео обіцяє бути приголомшливим.