Відкрита дискусія у Харкові із проф. С. Краснером та проф. Р. Лідсом “Прямі інвестиції у ринки, що розвиваються: створення умов для зростання”

Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) і Школа управління Українського католицького університету запрошують до участі у відкритій публічній дискусії із проф. С. Краснером та проф. Р. Лідсом. Тема відкритої зустрічі “Прямі інвестиції у ринки, що розвиваються: створення умов для зростання”.

Дискусія проходитиме в рамках проведення Академії лідерства для розвитку (The Leadership Academy for Development (LAD). Програма має на меті створення мережі ефективних управлінців та керівників приватного сектору, здатних стати дієвими лідерами реформ, що впроваджуватимуть здорову публічну політику в складних і суперечливих українських умовах.

Очікується, що участь у заході візьмуть 140 осіб.

Місце проведення: готель «Premier Palace Hotel», проспект Незалежності, 2, м. Харків

Час зустрічі: 16 січня, початок о 19.00

Мова події: англійська (з перекладом на українську)

Щоб зареєструватися на захід, заповніть, будь ласка, форму goo.gl/YRLf9N

Вашу участь буде підтверджено листом у відповідь на реєстрацію.

Організатори заходу залишають за собою право відбору учасників на основі їх мотивації та черговості подання заявки.