Прем’єр-міністр України ініціював створення нової навчальної програми при Школі управління УКУ

Під час робочого візиту до Львова Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Український католицький університет.

Прем’єр-міністрів зустрівся із керівниками підрозділів УКУ, зокрема й Валентиною Засадко, виконавчим директором Школи управління УКУ. Під час спілкування та короткої презентації проектів, які реалізовує Школа, Володимир Гройсман ініціював створення навчальної програми для працівників Секретаріату КМУ при Школі управління УКУ. Метою такої програми буде якісно нове навчання держслужбовців на базі цінностей Українського католицького університету.

В Українському католицькому університеті Прем’єр-міністр був вперше. Він наголосив на важливості цього візиту та висловив своє захоплення цінностями та середовищем, в якому виховується нове українське покоління.  “У вас є цінності, на базі яких ви “будуєте”, у вас є унікальне середовище, в якому ви сьогодні живете. Так має виглядати нова Україна”, – наголосив Володимир Гройсман про спільноту університету. Студенти бакалаврських та магістерських програм мали нагоду поспілкуватися з паном Гройсманом та обговорити найбільш важливіші на їх думку питання. До дискусії долучились студенти та випускники магістерської програми з Публічного адміністрування, зокрема Денис Калачов, Сергій Солтис та Тарас Хавунка. Змістовні та вдумливі питання про найбільші перепони адресної монетизації пільг, реформи в оборонній промисловості та регуляторну політику знайшли вичерпну та розгорнуту відповідь від Прем’єр-міністра.

Наголосив Прем’єр-міністр на розбудові сильної європейської країни, необхідних для цього реформ, та важливості кожного з нас у державотворенні. «У професійному житті у нас різні професії, ми працюємо в різних сферах і є по-різному успішними, але всі ми прагнемо єдиного – бути громадянами сильної європейської країни. Нам потрібно об’єднувати Україну. Ось наше основне завдання», – зазначив В. Гройсман.

Зустріч видалась насиченою та продуктивною. Школу управління УКУ чекають нові цікаві проекти, які крок за кроком допоможуть будувати нову державу, з новими управлінцями нової генерації.

Фото: ІА ЗІК, 032ua