У Школі управління УКУ презентували проекти Програми управлінського розвитку ЛМР 2017

Сім невтомних команд Львівської міської ради, які чотири місяці завзято працювали над своїми проектами у стінах Українського католицького університету, представили свої напрацювання.

23 лютого відбулися презентації проектів по розвитку м. Львова. 7 маленьких перемог – результат роботи Школи управління УКУ, як навчального ядра, та працівників Львівської міської ради, як рушійної сили змін на благо містян та гостей Львова.

На заході був присутній міський голова Львова Андрій Садовий, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, виконавча директорка Школи управління УКУ Валентина Засадко та модератор події – директор Інституту міста Олександр Кобзарев.

«Це вже третя група, яка проходила навчання на програмі Управлінського розвитку м. Львова. Я бачу гарний поступ у цьому навчанні. Знаю, що кожен ваш проект має закладену в основі дуже хорошу ідею», – зазначила Валентина Засадко, виконавча директорка Школи управління УКУ.

«Проекти критично важливі для міста, адже хочемо чути та почувати себе гідно», – додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Проекти спрямовані на розвиток та вдосконалення різних сфер життя у місті. Деякі з них уже почали свою роботу та мають успішні результати.

• Відчути Львів (безбар’єрність міста). Місія проекту – напрацювати рішення, які допоможуть перетворити місто Львів у комфортне середовище для маломобільних груп населення. Варто зазначити, що за підрахунками, у Львові 131 тис. таких мешканців (люди, які пересуваються на візочках, діти на колясках до 3 років та їх батьки, люди за 70 років).
  • Популяризація та стимулювання сортування сміття. Майданчики для великогабаритного та будівельного сміття. Цілі – усунути явище стихійних звалищ сміття, навчитись поводитись з відходами по-європейськи.
  • Музей в кубі. 70 % львів’ян не відвідують музей (дані статистики Інституту міста культури та дозвілля за 2017 рік). А як зробити цю активність вищою та такою, щоб музейні експонати викликали захват у відвідувачів? Створення мобільних платформ із використанням інтерактивних технологій та музейних артифактів: ось так через інтерактивний підхід команда проекту хоче активізувати ставлення мешканців Львова до музейних осередків міста.
  • Організація дозвілля для людей похилого віку. Проект уже діє та має хороші результати і напрацювання. Реалізовується він у співпраці із Львівським міським територіальним центром. Місія – максимально залучити до соціальної активності та суспільно корисних справ людей похилого віку м. Львова.
  • Особистий кабінет мешканця. Мета – удосконалення функціональності сервісу, яким би хотіли користуватися мешканці міста. Проект включає в себе цілу низку актуальних потреб львів’ян, які можна буде виконувати онлайн. Це допоможе розвантажити роботу ЦНАПів та інших держустанов.
  • Мала сцена театру Лесі. У Львові є культурні діячі, яким бракує простору для того, щоб реалізовувати свої ідеї і є мала сцена театру Лесі Українки. Саме там, за проектом команди, можна облаштувати так званий «творчий простір». Мала сцена – великі можливості.
  • Центр креативного розвитку дітей «360». Мета – зібрати, зацікавити, акумулювати та мотивувати активне учнівство, яке зможе продукувати та втілювати в життя свої цікаві ідеї.

Андрій Садовий відзначив високу якість напрацьованих матеріалів та побажав учасникам усі задуми втілити у життя.

Школа управління у свою чергу вдячна усім за активну та продуктивну роботу: команді викладачів, які долучались до навчання, учасникам програми та Львівській міській раді.

Великі перемоги приходять до нас маленькими кроками. І перші кроки до великих справ уже розпочато!