Одноденний воркшоп Олександра Фільца: “Нарцисизм в управлінні: як подолати токсичну атмосферу в організації?”

Школа управління УКУ запрошує 13 квітня у м.Києві на одноденний воркшоп Олександра Фільца: “Нарцисизм в управлінні: як подолати токсичну атмосферу в організації?”

Люди, під керівництвом лідера, який володіє нарцисичними рисами характеру не тільки відчувають себе пригніченими на робочому місці, але й є більш схильними до небажаної поведінки в колективі. Такого висновку дійшли вчені Манчестерського університету, які досліджували психологічне благополуччя на робочому місці.
Ким є нарцисичні керівники та працівники: експлуататорами людей, експертами з маніпуляцій, чи, навпаки, сильними стратегами та добрими комунікаторами? Як нарцисичний лідер впливає на діяльність та результативність організації та окремих працівників? Як нарцисичним керівникам і працівникам не стати на перешкоді реалізації потенціалу організації?

Про лідерське самоусвідомлення та справжні цінності, які повинні плекатися в сучасних організаціях ви дізнаєтесь більше на одноденному воркшопі Школи управління Українського католицького університету, який проведе Олександр Фільц, доктор медичних наук, професійний психотерапевт, президент Української спілки психотерапевтів.
Учасники воркшопу навчаться, як допомогти лідерам та їхнім підлеглим відкритися і почати довіряти одне одному.

Воркшоп орієнтований на керівників організацій та менеджерів середньої ланки.

Коли: 13 квітня, 11.00-18.00 год.
Де: Education Hub, вул. Дніпровська набережна, 25а, м. Київ

Вартість:
3000 гривень (при реєстрації до 6 квітня)
3500 гривень (при реєстрації після 6 квітня)
Квитки можна придбати тут: https://2event.com/uk/events/1342045/users

Реєстрація на воркшоп: http://bit.ly/2G8u2yx
Контактна особа: Марія Гонська, [email protected],
+38 097 671 04 90