«Навчання в Школі Управління УКУ – це імпульс до самовдосконалення,  своєрідний мотиватор, шанс на переосмислення свого покликання.», – Григорій Троцький, випускник програми MPA UCU

«Найяскравішою згадкою, яка пов’язана з навчанням на магістратурі, є сам Український Католицький Університет. Це унікальне місце, де найбільшою цінністю насправді є спільнота: студенти, викладачі, керівники, координатори та інші. Можливість бути причетним до творення сучасної освіти та нового суспільства викликає найкращі почуття.

Взагалі навчання в Школі Управління УКУ – це прекрасна нагода подивитись на себе та  своє професійне життя з боку. Це імпульс до самовдосконалення,  своєрідний мотиватор, шанс на переосмислення свого покликання. Середовище Школи Управління дозволяє познайомитись із молодими лідерами з різних галузей, отримати нових друзів та дуже корисні контакти в професійному середовищі.

На отриманій освіті зупинятись не планую. Сучасний світ дуже швидкий, тому ефективність вимагає постійного вдосконалення та нових знань. Дуже цікавим є формат інформативних заходів SPM Talks. Планую відвідувати ці зустрічі та брати участь в інших проектах Школи Управління УКУ».