«Навчання на магістратурі в УКУ зробило мене оптимістичною щодо майбутнього, завдяки натхненним і високопрофесійним людям, яких тут зустрічаєш», – Віра Недзведська, випускниця Школи Управління

«Школа Управління Українського Католицького Університету для мене – це особисте перезавантаження, нове дихання. Навчання тут зробило мене кращим фахівцем, краще підготовленим до того, щоб робити зміни в країні. А найголовніше – воно зробило мене оптимістичною щодо майбутнього, завдяки натхненним і високопрофесійним людям, яких тут зустрічаєш. Найбільш корисне під час навчання на магістратурі з публічного адміністрування – це люди, нове мислення, справжні цінності, саме повітря в УКУ.

Сподобалась модульна система. Вона ідеальна для студентів, які повинні поєднувати роботу з навчанням. Це майже завжди досить важко, але тут для цього створені всі умови. Також я дуже вдячна МБО “Фонд Східна Європа” за підтримку протягом всього навчання. Тижні написання диплому були важкими, але цікавими і яскравими. Як і все навчання.

Наразі я планую продовжувати працювати у неурядовому секторі. Я відчуваю, що тепер можу робити більше і краще як член команди Фонд Східна Європа, а також як частина покоління, яке змінює країну».