«З п’яти освіт, які я вже здобув, враховуючи навчання за кордоном, навчання в Школі Управління УКУ було найяскравішим», – Юрій Знак, випускник Школи Управління УКУ

«З п’яти освіт, які я вже здобув, враховуючи навчання за кордоном, навчання в Школі Управління Українського Католицького Університету було найяскравішим. По-перше, цьому сприяв дружній колектив викладачів, які не просто читають лекції, а дійсно намагаються донести до студентів знання. Ну і звичайно – студенти. Ми всі вступили з різних куточків України і зрештою сформували дуже міцне ком’юніті, яке проводило багато часу разом навіть поза навчальним процесом.

Навчання на магістратурі з публічного адміністрування дало багато інформації про внутрішні процеси управління. В більшості про процеси саме державного управління, а також їх складність та важливість. Найбільш корисним були лекції від чинних державних управлінців, які ділились своїм досвідом, подекуди в неформальному режимі. Саме через останнє під час навчання я пішов працювати в Львівську обласну державну адміністрацію.

У Львівській ОДА в Управлінні інвестиційної політики, ми разом з іншими одногрупниками, які прийняли цей виклик, старались залучити більше інвестицій в область та реорганізувати роботу відділу, що нам успішно й вдалось. Вже у перший квартал роботи сума інвестицій зросла на 30% у порівнянні з минулим роком. Моя діяльність в адміністрації окрім вищесказаного полягала також в діджиталізації та автоматизації роботи управління. Цьому була присвячена моя магістерська робота.»