«Під час навчання завжди говорила, що Школа Управління УКУ – це класна спільнота з крутих людей і різних особистостей», – випускниця програми з публічного управління та адміністрування Дар’я Сєдих.

«Під час навчання я завжди говорила, що Школа Управління Українського Католицького Університету – це класна спільнота з крутих людей і різних особистостей. Всі вони є лідери самі по собі, але разом мають велику цінність для суспільства. Для мене – це в першу чергу була менеджерська освіта. Я йшла за структурування своїх менеджерських знань, враховуючи свою першу освіту з Права і досвід роботи у Верховній Раді.

Одна з найяскравіших згадок – це час, коли ми дивились з Павлом Шереметом дебати Гілларі Клінтон та Дональда Трампа. Ми дивились пряме включення з США, обговорювали, дискутували, – і все це відбувалось о четвертій ранку в нашому навчальному корпусі УКУ. Це був для мене новий досвід і було дуже цікаво. В будь-якому іншому університеті навряд таке можна побачити, а в УКУ можливо. Друга згадка – це курс Лідерство в горах, який ми проходили під час першого модулю. Це була крута програма, яка на мене вплинула, змусила серйозно замислитись над лідерськими якостями. Третє яскраве враження – це модуль в Маріуполі. Двадцять чотири години на добу ми з групою були разом, багато спілкувались, засиджувались зі спікером до першої години ночі. Такі речі не є класичними для освіти, тому дуже добре запам’ятовуються.

Протягом двох років навчання я також працювала менеджером проекту “Модельний округ” як помічниця народного депутата Олени Сотник. По суті, я прийшла на навчання вже працюючи над цим проектом. Він був спрямований на тестування інноваційних засобів комунікації депутата та громади в місті Харків.»