«Тішить, що є такі заклади, які своєю місією ставлять служіння, служіння Україні зокрема», – Тарас Чолій, випускник програми MPA UCU

«Український Католицький Університет – це унікальний заклад на теренах України, в якому можна зустріти багато цікавих людей з усього світу, неординарних особистостей, які мають великий досвід, що стосується зокрема моєї сфери інтересів – державного управління, а також інших царин життєдіяльності, управління, наук. До того ж тут панує абсолютно невимушена атмосфера: немає якихось негативних явищ, корупції, бюрократії, яка подеколи є в інших місцях. Тут завжди є відкритість, легкість, дуже добрі стосунки з викладацьким складом, з керівництвом університету, всі дуже приязні, з будь-ким можеш поспілкуватися на коридорі, привітатись, тебе завжди запитають, як твої справи. Це дійсно щиро завжди відбувається. Тішить, що є такі заклади, які своєю місією ставлять служіння, служіння Україні зокрема. Це не є награні речі, штучно придумані. Це відповідає дійсності.

Моя робота пов’язана з управлінням, з політикою, з місцевим самоврядуванням, тому я вибрав магістерську програму в Школі Управління, бо таких знань, а також такого середовища, яке тут сформовано, інші навчальні  заклади України не дають. Також на рішення вплинуло те, що я вже давно чув відгуки про УКУ, з багатьма людьми звідти був знайомий. За час навчання на магістерській програмі з публічного управління та адміністрування горизонти мого бачення та розуміння багатьох речей значно розширились. Це дає багато натхнення жити далі, розвиватися далі. Досвід і знання, який я здобув, значно допомагають в тому, що я роблю і буду робити в майбутньому. Також думаю, що я сам змінився достатньо з того часу, коли поступив. Період навчання – це однозначно був мій особистісний розвиток, який тепер приносить багато користі.

Написання магістерської стосувалось безпосередньо моєї роботи. Я досліджував становлення і розвиток політичних партій в Україні, теперішній час, аналіз попереднього історичного досвіду. Аналізувало, чому партії є такі, які вони є. Чому немає інакших політичних партій. Які є потреби суспільства, які є виклики перед державою, на скільки все це тісно  взаємопов’язано з майбутнім держави, її розвитком. Наразі політична еліта не продукує ідей якісної політичної системи, вона не спілкується достатньо із суспільством. Це велика проблема, яку я й аналізував у своїй роботі, а також описував можливі варіанти її подолання. Мені було дуже корисно проаналізувати мої знання дотеперішні і пропрацювати теоретичну базу. Я переконався в тому, що на правильному шляху. Те, що робив до тепер, все що я не знав, після випуску вже роблю краще і досконаліше