«Основною мотивацією до навчання стало бажання долучитися до змін в країні», – Іван Спринь, випускник Школи Управління УКУ

«Своє перше знайомство з УКУ я розпочав десь перед Революцією Гідності. Мав нагоду відвідати кілька навчальних заходів. Вже тоді зрозумів, що це середовище кардинально відрізняється від того, яке ми звикли уявляти. У 2015 році вдалось реалізувати спільно з Інститутом лідерства та управління УКУ навчальну програму “Політичні студії”, яка мала на меті підготувати громадських активістів до участі у місцевих виборах. Тоді, працюючи та комунікуючи з середовищем, викладачами та командою УКУ, у мене з’явилось бажання і самому вчитись в УКУ. Коли з’явилась магістерська програма від Школи Управління, я вирішив спробувати свої сили і вступив.

Основною мотивацією до навчання стало бажання долучитися до змін в країні. Дуже сумно інколи спостерігати нарікання від наших співгромадян на незадовільне життя, в той же час мало хто готовий долучитись до важкої роботи з розбудови українського сьогодення і майбутнього. І тому знаковим для навчання в Школі Управління УКУ стало те, що тут зібрались люди-пасіонарії, які практично “горять”. Це люди дії, які щоденною важкою працею долучаються до змін в країні. Частина з моїх друзів-одногрупників віддала своє здоров’я на війні, частина активно включена в процес реформування важливих сфер в Україні. Це дійсно надихає і додає сил.

Навчання на магістерській програмі суттєво допомогло структурувати та поглибити знання в сферах, які прямо пов’язані з управлінням, комунікаціями, вирішенням важких та нестандартних викликів. Найцікавіше те, що є нагода постійно вдосконалюватись в процесі пошуку оптимальних рішень, розглядаючи реальні кейси та приклади як українських, так і зарубіжних реформ. Дискусії з викладачами, обговорення з одногрупниками, постійні поїздки в інші міста з метою обміну досвіду – все це дає нагоду отримати цілісне бачення шляхів вирішення багаторічних проблем нашої держави.

Навчання в УКУ – це нелегкий але знаковий вибір, оскільки потрібно розвивати свою самодисципліну, характер і цікавість, нестандартне мислення, позбуватись шаблонів та усталених стереотипів, постійно навчаючись і спілкуючись в цьому середовищі. А ще це можливість перебувати в колі однодумців з однаковими цінностями. Це має величезне значення.

Після завершення навчання я продовжую працювати у громадському середовищі, яке тісно пов’язано з реформуванням певних напрямків розвитку України. До того ж, з частиною одногрупників ми почали втілювати спільні проекти. Це надзвичайно важливо мати професійну цілісну команду, яка має спільне бачення. І головне, це дає впевненість у тому, що все у нашого народу буде добре.»