Програма

3Короткий зміст програми

П’ятиденна програма зорієнтована на те, щоб допомогти учасникам отримати знання, вміння і навички для розробки навчальних матеріалів, кейсів, а також навчити ефективно включати такі матеріали в свої заняття. Перші кілька днів програми увага буде приділятися особливостям викладання кейсів і їх обговоренню. Учасники обговорять особливості використання навчальних кейсів, включаючи те, як планувати час для роботи з кейсами, як працювати з фліпчартом і дошкою, як ставити запитання і як підсумовувати обговорення навчального кейсу.

Під час навчання розробці та написанню кейсів будуть розглядатися такі питання: як обрати тему і цілі навчального кейсу, які матеріали варто включати в текст кейсу і які відносити до додатків. Наступні заняття семінару включатимуть вправи з моделювання взаємодії декількох гравців, у яких студенти грають ролі учасників ситуації, описаної в кейсі. Після закінчення програми учасники матимуть можливість представити попередні варіанти розроблених ними навчальних кейсів і отримати зворотній зв’язок від всієї групи учасників.

Підсумком програми буде дискусія «Особливості використання ситуаційних вправ в українській аудиторії», яку проведе Павло Шеремета, директор Школи управління Українського католицького університету.

 

SUMMARY SCHEDULE FOR A FIVE-DAY “CASE TEACHING AND CASE STUDY WRITING FOR PUBLIC POLICY: TRAINING THE TRAINERS” COURSE (Download).