Викладачі

Д-р Френсіс Фукуяма

 Френсіс Фукуяма займає посаду старшого наукового співробітника, засновану на честь Олівера Номелліні, Інституту міжнародних досліджень Фрімена Споглі, є директором Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, а також почесним професором Департаменту політичних наук. В минулому працював у Школі перспективних міжнародних досліджень Пола Нітце при Університеті Джонса Хопкінса.

Д-р Ф. Фукуяма написав багато праць, що стосуються питань демократизації і міжнародної політичної економії. Його книга «Кінець історії і остання людина», опублікована в 1992 році, уже видана понад 20 мовами. Його остання книга – «Політичний порядок та політичний занепад: від промислової революції до глобалізації демократії».

Д-р Ф. Фукуяма є головою редакційної ради газети «Американський інтерес» («The American Interest»), яку він допоміг заснувати в 2005 році. Протягом 2001-2004 років був членом Президентської ради з біоетики. Він є членом Ради керуючих Вищої школи RAND ім. Ф. Парді, Американської асоціації політичних наук, Ради з міжнародних відносин і Альянсу Волкера. Д-р Ф. Фукуяма отримав ступінь бакалавра мистецтв в Корнельському університеті, і здобув ступінь доктора філософії з політичних наук (Ph.D.) у Гарварді. Він був членом Департаменту політичних наук в корпорації RAND, і двічі працював у якості члена Апарату планування політики Державного департаменту США.

 

 Д-р Кент Уївер 

2

Р. Кент Уївер – професор з державної політики та управління в Джорджтаунському університеті, а також старший науковий співробітник Програми досліджень в сфері управління в Інституті Брукінгс. До кола інтересів Р. К. Уївера входить порівняльний аналіз політичних інститутів, порівняльна соціальна політика, а також особливості здійснення політики. Він також цікавиться дослідженням детермінант індивідуальної та ділової поведінки, а також дотриманням задекларованої державної політики в різних секторах. Р. К. Уївер є автором декількох книг, в тому числі «Кінець добробуту, яким ми його знаємо», «Автоматичний уряд: політика індексації»  і «Політика промислових змін». Він також був редактором низки книг, серед яких – «Чи інститути мають значення?» та «Керівництво з управління».

Кент Уївер також цікавиться вдосконаленням якості написання навчальних кейсів, а також методами навчання студентів з державної політики і державних чиновників. Він викладав семінари, присвячені орієнтованим на студента методам навчання, в Європі, Азії та Північній Америці. К. Уївер отримав ступінь доктора філософії з політології (Ph.D.) у Гарвардському університеті.