Експерти

 Террі Андерсон, професор Troy University, експерт з публічного адміністрування, викладач MPA УКУ

«В Україні немає колективної волі вимагати змін. Ви маєте право вимагати того держапарату, який хочете бачити. Великі зміни починаються тоді, коли одна людина бере на себе ризик і відповідальність за зміни. Ніхто із західних країн не скаже: “Мені байдужа України”, але ніхто з них не буде робити за вас те, що ви повинні зробити самі. Якщо хочете змін, вимагайте змін і творіть зміни»

Лютий 2015, викладала на програмі «Good Governance» УКУ

Terri

 

Олександр Пасхавер, президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер

«Українці як народ не володіють тією системою цінностей та рисами характеру, які допомогли б їм стати багатими і забезпеченими. Йдеться про відповідальність, чесність у відносинах, співпраця. Це пов’язано зі стратегією виживання, яка виробилась у нас впродовж історії. Відсутність таких якостей – це дуже важкий поріг, який складно подолати. Проте, слід пам’ятати, що спочатку цінності − потім інститути, спочатку цінності − потім закони, інакше не буде»

Травень 2014, на зустрічі кандидатом у президенти України Петром Порошенком

178893036

 

Дмитро Крепак, голова Правління ПАТ «Кредобанк», PKO Bank Polski, викладач курсу «Регіональний економічний розвиток»

«Лідерів, а особливо регіональних та державних службовців, необхідно виховувати і надавати  їм найсучасніші якісні знання. Саме це може зробити Український католицький університет. Якщо випускники програми будуть тими лідерами, які керуватимуть регіонами або загальнонаціональними державними установами, то у нашої економіки та в цілому в України є шанс»

Лютий 2015, викладав на програмі «Good Governance» УКУ

178892996

 

Юрій Третяк, виконавчий директор Асоціації агенцій регіонального розвитку України, викладач курсу «Регіональний розвиток»

«Програма MPA є надзвичайно вчасною ініціативою. Сьогодні відкрилося вікно можливостей, щоб реформувати систему державного управління та місцевого самоврядування, тому програма має усі шанси стати кузнею кадрів для дуже багатьох галузей державного управління, місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Мені важливо допомогти учасникам вибудувати систему знань, яка б дозволила їм краще розуміти весь широкий спектр питань регіонального розвитку та державної регіональної політики, і дозволила їм б швидко засвоювати нові знання про розвиток територій у процесі їхнього професійного і творчого зростання».

Червень 2014, викладав на програмі «Good Governance» УКУ

178893261