Пам’ятка для вступника

Пам’ятка для вступника на Магістерську програму з Публічного управління та адміністрування

Шановні абітурієнти! Від 13 травня ми розпочинаємо вступний процес на нашу програму (для абітурієнтів, котрі вступатимуть на базі освітнього рівня – бакалавр), який триватиме у кілька етапів:

13–29 травня – Реєстрація на додатковий фаховий іспит, який проводитимемо для вступників з інших спеціальностей (детальніше алгоритм дій можна знайти тут .

13 травня – 3 червня – Реєстрація на ЗНО з іноземної мови (У приймальній комісій університету, який проводить вступ на спеціальність, яку ви обрали).Зареєструватися на ЗНО можна у приймальній комісії університету, до якого ви плануєте вступати, або університету, у якому навчаєтеся.

Реєстрація на ЗНО для вступників з інших спеціальностей буде відбуватися після складання додаткового вступного іспиту.

24 травня, 14:00 – Додатковий фаховий іспит, перша сесія

31 травня, 10.00 – Додатковий фаховий іспит, друга сесія

Додатковий фаховий іспит – додаткове до основних іспитів вступне випробування, яке складають вступники, які вступають з інших спеціальностей. Додаткове вступне випробування, яке складається у травні, є допуском до реєстрації на ЗНО, тому:

КРОК 1 – реєстрація на додаткове вступне випробування.

КРОК 2 – складання випробування. За умови позитивного результату.

КРОК 3 – реєстрація на ЗНО.

За цим посиланням є форма для реєстрації на додаткове фахове випробування на програму “Публічне управління та адміністрування”

Вам потрібно зареєструватися за цим посиланням і підвантажити туди скани документів.

Перелік документів, які потрібно буде підвантажити:

  1. Заява. ЇЇ потрібно завантажити і заповнити “від руки”
  2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон) або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;
  3. Документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього. У разі відсутності диплому з причин поточного навчання – довідку про плановане закінчення навчання.

Додатковий вступний іспит зі спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування, освітня програма – Публічне управління та адміністрування відбуватиметься у дві сесії.

 

Іспит передбачає виконання завдання, що містить 20 тестових запитань.

Тестові запитання закритого типу (містять одну правильну відповідь).

 

Кожна правильна відповідь на тестове завдання – 1 бал. Максимальна кількість балів за виконання тесту – 20 балів.

Таким чином абітурієнти, які набрали:

11-20 балів – вважаються такими, що склали додатковий вступний іспит та допускаються до основних вступних випробувань.

0-10 балів – вважаються такими, що не склали додатковий вступний іспит та не допускаються до основних вступних випробувань.

Вступник, який не складав додаткове вступне випробування у травні на обрану спеціальність в УКУ, але складав додатковий іспит і зареєструвався на ЗНО в іншому ВНЗ (та/або склав ЗНО), може подавати документи для вступу і брати участь у конкурсному відборі на обрану спеціальність в УКУ в липні.