Учасники програми

Олександр Губар, смт. Зимна Вода

“Борітеся! Поборете!” Т.Г. Шевченко

В.о. головного лікаря Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

У 2006 році закінчив Львівський національний медичний університет за фахом “лікувальна справа”, спеціалізація “психіатрія”. У 2013 р. закінчив клінічну ординатуру за спеціальністю “психіатрія”. Працював у лікувальних закладах області практичним лікарем. Олександр створив та очолив нове відділення “кризових станів” обласної психіатричної лікарні на засадах європейського досвіду надання психіатричної допомоги. Під патронатом Європейської Асоціації Психотерапії закінчив підготовку у Трускавецькій школі психотерапії за спрямуванням “клієнт-центрована терапія Карла Роджерса”. У 2014 – 2015 роках проходив військову службу у складі 66 мобільного медичного шпиталю ЗСУ у м. Красноармійськ на посаді лікаря-психіатра.

В Школу управління УКУ Олександра привело бажання здобути потрібні знання та навички з публічного адміністрування.

Юлія Данилюк, м. Івано-Франківськ

Вчитель англійської мови, письменниця, керівник аматорського акторського гуртка, громадський діяч та засновниця молодіжного крила при НД “Просвіта” в м. Івано -Франківськ. Юля захоплюється театром та класичною літературою. У вільний час любить танцювати. Улюблений актор та режисер – Леонід Федорович Биков. Так само як і він, Юля любить свою Україну!

 

 

 

Ірина Іванишин, м. Львів

«Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну», – Андрей Шептицький

З 2012 року Ірина є керівником групи реалізації проектів (Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку) Львівського Комунального Підприємства  «Львівелектротранс».  У 2016 році Ірина перемогла у  міжнародному конкурсі «Європейські таланти в мобільності», який проходив у Парижі (Громадський транспорт ) в номінації «Найкращий керівник проектів». Реалізувала ряд проектів в електротранспортній інфраструктурі: модернізація 19-ти електричних підстанцій для живлення електротранспорту у м. Львові; будівництво нової тягової підстанції, яка живить трамвайну і тролейбусну лінію у мікрорайоні Сихів; закупівля нових та вживаних трамваїв та інші.

У 2016 році успішно завершила програму управлінського розвитку «Public Management» в Школі Управління УКУ, а у 2006 році здобула ступінь магістра з банківської справи. Навчалася та з третього курсу паралельно працювала на міжнародному шкіряному підприємстві, де  впродовж 6-ти років пройшла шлях від секретаря-референта до фінансового директора.

На запитання чому Ви вирішили стати студенткою магістерської програми з Публічного адміністрування Ірина відповіла: «Люблю здобувати нові знання та застосовувати їх на практиці. Вступила на MПA в Школу управління УКУ, щоб в майбутньому набагато більше зробити для розвитку нашої України».

                                                                                             Владислав Канцир, м. Київ

«З того, що всім здається, що це так, не випливає, що це так і є», –  Людвіг Вітгенштайн

Працює консультантом міжнародного співробітництва в ДП НЕК «Укренерго». Освіту здобув в ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю “міжнародні економічні відносини”. Під час студентських років займався активною громадською діяльністю, організовував та координував низку проектів локального та міжнародного рівня на політико-економічну та міжнародну тематику.

Вивчав Європейські студії у Латвійському Університеті на урядовій програмі від МЗС Латвії. Ліцензіат TEDxLNU 2015 та TEDxLviv 2017. На громадських засадах був радником у Департаменті публічних закупівель «Prozorro». Дослідник економічної групи у Democracy Study Center. Учасник міжнародних програм, форумів, літніх шкіл та стажувань в понад 10 країнах.

Обрав MPA, як «міцні вітрила», що допоможуть подолати океан неефективної та стагнованої системи з допомогою скоординованих й прагматичних рухів «реформаторських гребків», техніку яких Владислав очікує осягнути під час навчання на програмі.

Дмитро Лавренчук, м. Київ

Випускник Національного університету «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «культурологія». Після навчання працював у сфері реклами. З часом перекваліфікувався у digital-маркетинг і більш системно продовжив освоювати IT-технології.

Дмитро був активним учасником Революції Гідності. А в травні 2014 року в складі «Народного повстанського загону імені Боба Марлі», як називав себе невеликий колектив друзів, поїхав на Схід: Луганська область, батальйон «Айдар». 27 липня 2014 отримав множинне осколкове поранення в смт. Лутугине неподалік Луганська. Під час реабілітації вступив на правознавство в Київський національний університет ім. Шевченка на заочну форму навчання і здобув диплом спеціаліста з розробки WEB-проектів.

У грудні 2016 року з побратимами заснували біотехнологічну компанію «Українські Генетичні Технології», яка виготовляє реагенти для клінічних і дослідницьких лабораторій. У цій компанії обіймає посаду менеджера зі зв’язків із громадськістю. Також Дмитро займається соціальними проектами: започаткував проект «Голос Війни: школа публіцистики для ветеранів» (voiceofwar.org) разом із ГО «Інтерньюз»; розробляє проект «VeteransHUB 4.5.0» (veteranshub.ml). Метою останнього є координація активності громадських організацій, фондів, державних служб, волонтерів і ветеранів, разом зі студентською командою «enactus» Київського Національного Економічного Університету, з якою виграли національні змагання і приймали участь у міжнародному конкурсі в Лондоні на Enactus World Cup 2017. Для реалізації саме проекту «VeteransHUB 4.5.0» Дмитро і вступив на магістерську програму з публічного адміністрування в Український Католицький Університет.

Денис Лейбенко, м. Львів

«Так, держава – це я, а не те, що вони з нею зробили. І якби кожен усвідомив, що держава – це він, то досі у нас вже була б достойна держава», – Ліна Костенко

Закінчив Академію митної служби України за спеціальністю “правознавство”. Свою професійну діяльність розпочав у 2009 році у Львівській митниці, де займав різноманітні посади державної служби, зокрема й керівні. Представляв інтереси держави в судах, здійснював договірну роботу, досудове врегулювання спорів та інші повноваження. З травня по жовтень 2014 року в складі батальйону Національної гвардії України імені генерала Кульчицького безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, виконуючи свій конституційний обов’язок перед Батьківщиною.

Зараз Денис працює в Національному антикорупційному бюро України й обіймає посаду головного спеціаліста Львівського територіального управління. Він вірить, що після подолання корупції у вищих ешелонах влади, Україна стане не тільки de jure, але й de facto, суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою.

Для нього навчання на МПА – це можливість освоїти нові інструменти публічного управління, стратегічного мислення, здобути міжнародний досвід у цій сфері. Це дасть змогу під іншим кутом поглянути на ситуацію в Україні загалом та в державній службі зокрема; переосмислити виклики, цінності та нові шляхи вирішення певних проблем.

Роман Рожок, м. Львів

«Не думай як, думай що – спосіб знайдеться»

У 2013 році Роман закінчив Національний авіаційний університет, отримав диплом магістра у сфері цивільної авіації. 2014 року здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Міжнародний бізнес». Є співзасновником українського бренду одягу «Agent’s clothes». Після участі у Революції Гідності, у липні 2014 року, Роман пішов добровольцем у 24 окремий штурмовий батальйон «Айдар», де впродовж року був командиром взводу. Після повернення з зони АТО брав участь у проектах громадської організації «Фонд розвитку ядерної енергетики» у Києві. Зараз працює у громадській організації «Клуб Ділових Людей» у Львові, основним напрямом діяльності якої є підтримка та розвиток малого бізнесу в Україні. Працює над проектом «Національна платформа бізнес взаємодії».

Під час навчання в Школі управління УКУ Роман прагне знайти однодумців, поглибити свої знання у сфері публічного адміністрування, стати компетентнішим та збільшити ефективність у роботі.

Facebook: https://www.facebook.com/roman.rozhok.7

Ярослав Стеців, м. Львів

“Ми маємо щось лише тоді, коли прагнемо до чогось величного і чистого. Ми будемо пропащими, якщо думатимемо лише про задоволення власних потреб”, – Блаженний Любомир Гузар

Закінчив Академію сухопутних військ України ім. М. Сагайдачного та здобув диплом бакалавра з військового управління. Одразу після навчання, у 2013 році, призначений командиром десантно-штурмового взводу 80 десантно-штурмової бригади. У березні 2014 року брав участь в охороні та обороні Луганського аеропорту. Крім того, Ярослав визволяв такі населені пункти як Георгіївка, Круглик, Червона Поляна, Христофорівка та ін. Під час виконання бойового завдання, унаслідок артилерійського та танкового обстрілу, дістав важке поранення.

Після тривалої реабілітації та протезування, рішенням Міністра оборони України переведений на посаду викладача в Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, де проходить службу й тепер. Ярослав займається громадською діяльністю у сфері соціального захисту поранених бійців та сімей загиблих героїв АТО; збереженням Національної пам’яті полеглих героїв. З жовтня 2016 року приймає активну участь у проекті для поранених бійців «Ігри героїв».

Нагороджений Указом Президента України медаллю «Захисник Вітчизни», орденом «За мужність» III ступеню, відзнакою Президента України «За участь в АТО», «Відзнакою Міністерства Оборони України», «Відзнакою командира 80-ї десантно-штурмової бригади», медаллю «За оборону Луганського аеропорту» від громадської організації «Побратими України» та нагородою «За бойове поранення» I ступеню.

Школа управління УКУ для Ярослава – це новий етап у особистому саморозвитку та професійній діяльності. Він переконаний, що для ефективного реформування всіх інституцій нашого суспільства потрібна не лише компетентна влада, але й сильне та розвинене громадське товариство, на яке буде покладатися громадський контроль за проведення цих реформ. А рішення вступити в Школу управління УКУ пов’язане з бажанням не тільки бути безпосереднім учасником цього громадського контролю, але й одним із його лідерів.

 

Ганна Таранцова, м. Київ

У 2006 році  Ганна закінчила Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Міжнародна інформація». 2015 рік – випускниця Української школи політичних студій; 2016 рік – випускниця CAPS (civil and political schol) 2016 р. Кандидат у депутати Київської міської ради від партії «Самопоміч» 2015 р.

Є засновницею GR Academy – першої в Україні освітньої платформи для навчання та обміну досвідом для спеціалістів із зв`язків з органами влади та тих, хто цікавиться темою лобізму.

Останні 8 років Ганна працює в міжнародній компанії, де відповідає за питання корпоративної соціальної відповідальності та зв’язків з органами влади. Має досвід  у таких питаннях, як зв`язки з органами влади, екологія та стійкий розвиток, корпоративна соціальна відповідальність бізнесу, комунікації, управління проектами, поводження з побутовими відходами та їх переробкою,

Приймає активну участь у боротьбі з корупційною складовою у сфері поводження з побутовими відходами. Голова робочої групи Американської торгівельної палати в Україні з питань поводження з відходами. Займається розробкою та просуванням законодавства щодо поводження з відходами та відходами упаковки зокрема; співавтор відповідного проекту закону.

 

Анастасія Шимчук, м. Київ

Активістка політичної партії, юрист за фахом та молода мама.

Анастасія працювала помічником адвоката, пізніше менеджером проектів і адвокаційним менеджером “Українського незалежного центру політичних досліжень”. Чотири роки очолювала Всеукраїнську організацію “Молодь Демократичного Альянсу” і вже 2 роки є Головою Київської міської організації партії «ДемАльянс».
Анастасія хоче, щоб міста були комфортними і зручними для різних соціальних груп. А для цього потрібно не просто вигравати вибори, але і розуміти, що робити далі. Знання, отримані в УКУ, планує використати для створення ефективної роботи органів місцевої влади.

Валерій Чоботар, м. Львів

“Поодиноке правильне призначення – бути Людиною” Любомир Гузар.

Валерій з 2017 року керує Всеукраїнською федерацією  фрі-файту та контактних бойових мистецтв, в 2012 році отримав звання Заслужений тренер України, понад 20 років займається розвитком та дослідженням бойової культури та військових традицій українців.Його вихованці є переможцями спортивних змагань світового рівня. В 2006 році закінчив Львівський Державний інститут фізичної культури за спеціалізацією Олімпійський та професійний спорт.

Любить мандрувати, пройшов пішки Дорогу святого Якова яка пролягає з Франції на західне узбережжя Іспанії, та стежку Кокода трейл в Папуа Новій Гвінеї, також багато подорожував по Австралії, використовуючи мандри для спілкування та підтримки українців Австралії.Є одним із засновників культурно-мистецького та виховного проекту “Червонодібровська січ”.  В 2014 році в звязку з збройною агресією Росії пішов добровольцем на схід, брав участь в бойових діях в селищі Піски, керував ротою, а з кінця 2014 по кінець 2015 року був заступником командира 5 батальйону Добровольчого Українського Корпусу. Нагороджений орденом “Народний Герой України”. З 2015 року навчається в школі тілесноорієнтованої психотерапії Бодинаміка та бере участь в  проектах психологічної реабілітації для військових та членів їх сімей.  Валерій захоплюється орнітологією та етологією.Одружений, разом з дружиною виховують двох синів. Навчання в Українському Католицькому Університеті для нього це можливість отримати знання та навики для того щоб докластися до майбутнього України.


Учасники набору 2016-2018 рр.

 

13977954_638398702976461_1996159544_oДавид Гурцкая, м. Кам’янське

Закінчив Дніпровський державний університет внутрішніх справ, отримав диплом магістра з правознавства з відзнакою.  У квітні 2014 року вступив до лав першого в Україні добровольчого підрозділу “Дніпро-1”. В серпні 2014 року на чолі взводу у складі ротної групи “Дніпро-1” вирушив для виконання поставленої бойової задачі в м. Іловайськ, під час штурму ворожого укріпрайону отримав поранення. У 2015 році нагороджений Указом Президента орденом «За мужність» 3 ступеню. За активну участь в розбудові підрозділу нагороджений відзнакою полку Лицарський хрест “Воля або смерть” Дніпро-1.  

У червні 2016 року звільнився зі служби у лавах Національної поліції України, та закінчив базовий рівень з бодинаміки для ветеранів, з липня 2016 приймає участь у проекті “Серце Воїна: Wounded Warrior Ukraine” у ролі ко-тренера, та продовжує власну освіту за цим напрямком. Вважає, що “внутрішній фронт” буде вирішальний для змін в Україні, тому вирішив почати з себе вступив до Школи Управління УКУ на програму МРА, щоб збільшити власну компетенцію, і бути максимально ефективним у боротьбі за майбутнє.

 

 

ilchukМикола Ільчук, м. Львів

Інспектор управління патрульної поліції у Львові.  Закінчив у 2013 році Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність “економіка”. Багаторазовий учасник програми Work&Travel USA, яка значним чином вплинула на світогляд та визначила вектор розвитку, як особистості. Під час навчання почав працювати у Львівському аеропорту, куди потрапив через відкритий конкурс перед початком Чемпіонату Європи з футболу 2012. В серпні 2015 разом з 600 патрульними офіцерами прийняв присягу поліцейського. Залучений у програму ШОП (шкільний офіцер поліції), керує футбольною командою управління патрульної поліції. Обрав програму MPA УКУ, щоб вдосконалити співпрацю поліції та громади, що є одним з фундаментальних принципів роботи Нової Поліції.

 

 

 

nedzvedska_ucuВіра Недзведська, м. Київ

“To improve is to change, so to be perfect is to have changed often”, – Winston Churchill.

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, магістр права. Має  більше 10 років практики юридичного супроводу бізнесу у різних сферах. Також працювала у громадських організаціях та бізнес-асоціаціях, має досвід розробки і адвокації законодавчих ініціатив. Зараз працює експертом у проекті міжнародної технічної допомоги, що спрямований на покращення регуляторного середовища для малого бізнесу, впровадження принципів і практик ЄС, сприяння інтеграції України до європейського та світових ринків. Програма MPA  для неї – це можливість посилити свою ефективність як частини покоління, що є провідником стратегічних змін у країні.

 

 

movchan_Олексій Мовчан, м. Кременчук

“Success is the ability to go from failure to failure without losing enthusiasm”, – Winston Churchill.

Із 16 років працює над власними комерційними проектами, беручи участь у політичній діяльності та працюючи на користь міста. Закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю фінанси та кредит, брав участь у навчальних проектах із публічного адміністрування в ЄС у Бухаресті(2016). Тепер розвиває власну соціально-освітню організацію «Школа громадянина», мета якої надання знань з проектного менеджменту мешканцями невеликих міст України.

 

 

 

 

syedyh_Дар’я Сєдих, Харків

“Action without vision is only passing time, vision without action is merely day dreaming, but vision with action can change the world”, – Nelson Mandela.

Під час навчання Дар’я керувала проектом «Модельний округ» в команді народного депутата України Олени Сотник в рамках програми USAID РАДА. Проект був спрямований на підвищення рівня комунікації членів парламенту з громадою та її зулучення до державницьких рішень. Саме цю тему Дар’я дослідила в дипломній роботі.

Першу оствіту пані Сєдих отримала в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та під час навчання обіймала лідерську позицію в студенсьтких організаціях: координувала правоосвітню діяльність юридичної клініки Університету, очолювала Харківський осередок Ліги студентів АПУ та була членом правління організації. Балотувалась в Харківську міську раду під час місцевих виборів 2015 року.

Наразі Дар’я працює керівников в компанії, яка займається виготовленням продукції з ненаркотичними канабіноїдами на ринках ЄС.

Facebook: https://www.facebook.com/SiedykhDaria

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/siedykhdaria

 

 

romanyukovАртем Романюков

Будь-який рух краще, ніж стояти на місці.

Голова правління ГО “Платформа громадський контроль”. Має дві вищі технічні освіти за спеціальністю “гідроаеродинаміка” та “інформаційні керуючі системи і технології”. Під час Революції Гідності відчув поклик до активної громадської діяльності, тому вирішив радикально змінити рід занять – залишив успішний бізнес та вже у 2014 став одним із засновників громадської організації, а згодом головою Дніпровської організації партії ДемАльянс. З серпня 2016 член Ради громадського контролю НАБУ. “Вступив на MPA, бо шлях, який я обрав, має закінчитися службою Україні. Хочу бути до цього готовим”.

 

 

 

 

soltys

 

Сергій Солтис, м. Львів

“Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перш ніж заснути: «Що я зробив?»”, – Піфагор.

Начальник відділу супроводу ОСББ, ресурсного центру для розвитку ОСББ  департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Займається розробкою стратегії та впровадженням заходів з реформи житлового господарства м. Львова. Має активну громадську позицію. Реалізував більше 50 проектів для розвитку суспільства в період 2005-2015 р.р. Має досвід роботи на керівних посадах в локальних, всеукраїнських та міжнародних молодіжних організаціях. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю міжнародна економіка та митна справа, здобув ступінь магістра. У 2015 році закінчив першу ступінь курсу навчання з гештальт-терапії в Московському гештальт інституті.  Основна мета вступу на магістерську програму Школи управління УКУ – сформувати реальну стратегію та кроки її втілення для розвитку громадянського суспільства через реформування житлового господарства України.

 

 

tyhonivskyyПавло Тихонівський, м. Київ.

Будьте обережні зі своїми бажаннями – вони можуть здійснитися!

Колишній солдат та офіцер полку “Азов” по зв`язках з громадськістю. Тренер проекту для демобілізованих бійців АТО. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за  спеціальністю “менеджмент організацій та адміністрування”. Був активним  учасником Революції Гідності. Після втечі Януковича зрозумів, що може  реально змінювати свою країну на краще. Згодом добровольцем пішов у зону  АТО. Нагороджений відзнакою президента України – медаллю “За військову  службу Україні”. “Зараз маю чітке розуміння того, що лише військовою службою Україну не  змінити. Саме це привело мене у Школу управління УКУ. Вірю, що саме тут  отримаю знання, навички й інструментарій для досягнення нашої спільної  мети”.

 

 

studilko_maksymМаксим Студілко, м. Вінниця

Мріяти та діяти

Заступник начальника управління департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА. Освіту здобув у Вінницькому технічному коледжі за спеціальністю фінансист та Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету – економіка підприємництва. Активний громадський діяч, патріот України. Народився та проживає у Вінниці, небайдужий до проблем міста та шляхів їх вирішення, розвитку міста в цілому. Максим є членом скаутської організації «Пласт», засновником на Вінниччині. Входив до національних керівних органів.

Співзасновник та член правління правозахисної організації «Джерело надії». З 2009 до 2012 року – член правління ВМГО «Демократичний Альянс».  Реалізував за десять років близько сорока проектів та залучив приблизно 2 млн. доларів. За словами Максима, для того, щоб мрія здійснилася, потрібно мрію трансформувати в ціль. Набуті знання та навички у Школі управління УКУ планує використовувати в державницькій та громадсько-політичній діяльності на благо громади.

 

 

choliyТарас Чолій, м. Львів

Член політради та голова Львівської обласної організації Української Галицької партії. Депутат Львівської міської ради. Автор та керівник наукового проекту “Локальна історія”.

Продюсер документальних фільмів “Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941”, “Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919 – 1939”. Директор музею “Територія терору” (2009-2016).

 

 

 

 

 

 

sprynІван Спринь

Голова Ради громадської організації «Українська Галицька асамблея», є членом правління Центру громадського моніторингу та досліджень, регіональний представник Центру політичних студій та аналітики «Ейдос». Здобув вищу фінансову освіту в Львівському національному університеті ім. І. Франка. З 2000 року належить до Національної скаутської організації «Пласт», був членом Світового проводу Пласту. Депутат Самбірської районної ради VI скликання, був головою постійної депутатської комісії з питань інвестицій.  Координує навчальну програму «Політичні студії» від Інституту лідерства та управління Українського католицького університету.

 

 

 

 

mamontovМамонтов Павло, м.Київ.

Випадковостей не буває. Є лише ілюзія випадковості.

Колишній боєць полку “Азов”. З юних років захоплювався історією України та аналізував циклічність помилок як внутрішньо так і зовнішньополітичних, цікавився, чому так, а не інакше, як все працює в системі. Активно брав участь у громадській діяльності молодіжних організацій Києва, а також у скаутському русі. Майдан пройшов з початку і до кінця, потім війна, важке поранення, багато операцій та довге лікування. Був час обдумати стратегію власного життя і вирішив змінити окопи боротьби на війні на розбудову країни разом з іншими молодими та амбіційними активістами. А зараз вчитись, розвиватись та вчитись…

 

 

 

14322257_10207201591293718_4348874242500600324_nДенис Калачов

Денис веде власну практику з пошуку та підбору персоналу на позиції директорів та керівників вищої ланки. З 2011 року професійна діяльність пов’язана з підбором персоналу й управлінським консалтингом. Постійне особисте зростання Денис поєднує з активною громадською діяльністю. З 2016 року працює виконавчим директором Асоціації народних волонтерів України. Останні 3 роки працює над проектами в громадському секторі з акцентом на реформуванні сектору безпеки і оборони України. В 2015-2016 роках на посаді Голови атестаційної комісії здійснював атестацію особового складу центрального апарату Національної поліції України в Києві і областях. В 2014-2015 роках Денис співпрацював з Міністерством оборони України з питань впровадження ринкових інструментів і методології підбору керівного персоналу на дочірні підприємства і під проектну роботу з Центральним апаратом; супроводжував підготовчий етап до реорганізації департаменту закупівель. Ще раніше Денис працював в Центрі адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу при Нацдержслужбі і Міністерстві фінансів України.

 

 

Григорій Троцький, м. Львів

Закінчив у 2005 році медичний факультет Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, у 2007 закінчив інтернатуру за спеціальністю «педіатрія». У 2007-2009 навчався у клінічній ординатурі на кафедрі педіатрії і неонатології  ФПДО. З 2009 року працює асистентом кафедри педіатрії і неонатології  ФПДО. В 2014-2015 роках проходив службу в Збройних Силах України на посаді лікаря-ординатора госпітального відділення 66 ВМГ в зоні проведення АТО. В рамках програми «БІОКОН для здоров’я жінки» проводить передачу медичного обладнання для районних лікарень. Вступив на магістерську  програму з публічного адміністування для здобуття знань та навичок адміністрування.

 

Юрій Знак, м. Львів.
Львівська обласна державна адміністрація, менеджер по залученню інвестицій та регіональному розвитку

«I have no special talent, I am only passionately curious », – Albert Einstein.

Закінчив програму MBA в Барселоні (Universitat de Barcelona), зараз, відповідно до отриманої спеціалізації, займається власним проектом. В Україні закінчив Львівський інститут банківської справи за спеціальністю «Фінанси та кредит» і працював молодшим спеціалістом в «Idea Bank».  Має досвід роботи в міжнародних компаніях, де був project- менеджером, рекрутером та бізнес девелопером. Займається громадською діяльністю – ГО «Терранова – Європейська ініціатива». На програму MPA вступив, щоб здобути управлінські навички потрібні для ініціювання та успішного виконання соціальних проектів, пов’язаних з розвитком регіонів, впровадженням електронного врядування і спрощення умов ведення бізнесу, адже саме цим він планує займатись у майбутньому.

 

 


 

Учасники першого набору 2015-2016 рр.

 

 

579191_10151122284491640_1424143684_nОксана Мотика, м. Трускавець.
Громадський активіст

«Якщо є бажання, то знайдеться і спосіб…» .

Оксана закінчила медичну школу Лондонського університету. Після 13 років у Лондоні, влітку 2014р. з сім’єю повернулась в Україну. Від тоді закінчила такі курси в Українському Католицькому Університеті: «Ефективне Управління» та «Політичні Студії». На даний час Оксана як волонтер проводить безкоштовні курси англійської мови у Трускавці та є головою Трускавецької міської організації політичної партії «Сила Людей». Для неї програма МПА є найкращим місцем де однодумці збираються разом щоб вчитися, ділитися і досягати.