Учасники програми

 

13977954_638398702976461_1996159544_oДавид Гурцкая, м. Кам’янське

Закінчив Дніпровський державний університет внутрішніх справ, отримав диплом магістра з правознавства з відзнакою.  У квітні 2014 року вступив до лав першого в Україні добровольчого підрозділу “Дніпро-1”. В серпні 2014 року на чолі взводу у складі ротної групи “Дніпро-1” вирушив для виконання поставленої бойової задачі в м. Іловайськ, під час штурму ворожого укріпрайону отримав поранення. У 2015 році нагороджений Указом Президента орденом «За мужність» 3 ступеню. За активну участь в розбудові підрозділу нагороджений відзнакою полку Лицарський хрест “Воля або смерть” Дніпро-1.  

У червні 2016 року звільнився зі служби у лавах Національної поліції України, та закінчив базовий рівень з бодинаміки для ветеранів, з липня 2016 приймає участь у проекті “Серце Воїна: Wounded Warrior Ukraine” у ролі ко-тренера, та продовжує власну освіту за цим напрямком. Вважає, що “внутрішній фронт” буде вирішальний для змін в Україні, тому вирішив почати з себе вступив до Школи Управління УКУ на програму МРА, щоб збільшити власну компетенцію, і бути максимально ефективним у боротьбі за майбутнє.

 

kozlovtseva_240x320

 

Анастасія Козловцева, м. Кропивицький

“Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви”. Матвія 7:12

Настя Козловцева здобула освіту рівня бакалавр в литовському університеті LCC International University на факультеті менеджмент та адміністрація бізнесу. Брала участь у літніх школах, де вивчала політичні та економічні системи у Чеській Республіці та лідерство в Македонії. Зараз працює в міжнародній антикорупційній громадській організації Transparency International Україна, де координує проекти пов’язані з відкритим урядуванням, співпрацю з міжнародними партнерами та донорами. На програму MPA Настя вступила, аби зрозуміти як працюють державні установи та що потрібно зробити, аби вони почали служити звичайним людям.

 

 

ilchuk

 

Микола Ільчук, м. Львів

Інспектор управління патрульної поліції у Львові.  Закінчив у 2013 році Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність “економіка”. Багаторазовий учасник програми Work&Travel USA, яка значним чином вплинула на світогляд та визначила вектор розвитку, як особистості. Під час навчання почав працювати у Львівському аеропорту, куди потрапив через відкритий конкурс перед початком Чемпіонату Європи з футболу 2012. В серпні 2015 разом з 600 патрульними офіцерами прийняв присягу поліцейського. Залучений у програму ШОП (шкільний офіцер поліції), керує футбольною командою управління патрульної поліції. Обрав програму MPA УКУ, щоб вдосконалити співпрацю поліції та громади, що є одним з фундаментальних принципів роботи Нової Поліції.

 

 

 

nedzvedska_ucu

 

Віра Недзведська, м. Київ

“To improve is to change, so to be perfect is to have changed often”, – Winston Churchill.

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, магістр права. Має  більше 10 років практики юридичного супроводу бізнесу у різних сферах. Також працювала у громадських організаціях та бізнес-асоціаціях, має досвід розробки і адвокації законодавчих ініціатив. Зараз працює експертом у проекті міжнародної технічної допомоги, що спрямований на покращення регуляторного середовища для малого бізнесу, впровадження принципів і практик ЄС, сприяння інтеграції України до європейського та світових ринків. Програма MPA  для неї – це можливість посилити свою ефективність як частини покоління, що є провідником стратегічних змін у країні.

 

 

movchan_

 

Олексій Мовчан, м. Кременчук

“Success is the ability to go from failure to failure without losing enthusiasm”, – Winston Churchill.

Із 16 років працює над власними комерційними проектами, беручи участь у політичній діяльності та працюючи на користь міста. Закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю фінанси та кредит, брав участь у навчальних проектах із публічного адміністрування в ЄС у Бухаресті(2016). Тепер розвиває власну соціально-освітню організацію «Школа громадянина», мета якої надання знань з проектного менеджменту мешканцями невеликих міст України.

 

 

 

 

syedyh_

 

Дар’я Сєдих, Харків

“Action without vision is only passing time, vision without action is merely day dreaming, but vision with action can change the world”, – Nelson Mandela.

Співзасновниця SHEREKH: Global Ukrainian Hub, лідер ООО «Телесенс Академія» – курси з підготовки QA спеціалістів, менеджер проекту «Модельний округ» в команді народного депутата Олени Сотник.

Дар’я займала управлінські ролі з часів навчання в НЮУ імені Ярослава Мудрого: координувала правоосвітню діяльність юридичної клініки, очолювала Харківський осередок Ліги студентів АПУ та була членом правління організації. Працювала в сфері маркетингу юридичного бізнесу, менеджменті громадськими організаціями та політичними кампаніями. Зараз діяльність Дар’ї локально сфокусована на м. Харків та охоплює проекти в сфері розвитку стартап екосередовища міста, культури, освіти, соціального підприємництва та громадської активності молоді. Даша є волонтером у медіапроекті “Sector.media” та “3С” (Спільнота свідомого спілкування). Вступила на програму MPA УКУ, щоб систематизувати знання та навички, набуті на практиці, опанувати стратегічне мислення та мистецтво управління змінами.  Не має амбіцій займати управлінські посади в існуючий системі державного менеджменту, проте має амбіцію змінити саму систему.

Facebook: https://www.facebook.com/SiedykhDaria

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/siedykhdaria

 

profile_photo_lozynskyi

 

Роман Лозинський, м. Львів

“Подався доганяти без надії догнати. Але – сміливі завжди мають щастя”, – Іван Багряний.

Вже більше 15 років Роман є членом Національної скаутської організації “Пласт”, де і сформувалось його бажання змінювати Україну. Він закінчив Львівський національний університет за спеціальністю політологія та одразу після цього почав навчатись в УКУ у Школі управління. Роман працює помічником депутата Львівської міської ради та є заступником голови Львівської міської організації “Українська Галицька партія”.  Для нього державне управління – це служіння людям та своїй країні, а навчання в УКУ – це можливість отримати необхідні навички для ефективної роботи в публічному секторі.

 

 

 

11060926_909070575802392_4735830364365268750_n

 

Віктор Пилипенко

Utram bibis? Aquam an undam?

Що ти п’єш? Воду чи хвилю?

За фахом – науково-технічний перекладач, здобув ступінь магістра у НТУУ “КПІ”. Свою активну громадянську позицію зайняв ще студентом-першокурсником 2004 року під час Помаранчевої революції, провал успіху якої навчив не перекладати відповідальності за зміни у країні лише на політиків. Активне соціальне життя розпочав під час Революції Гідності, для участі у якій полишив кар’єру в ОАЕ, щоб рятувати свою країну на Майдані. Після втечі Януковича займався громадською діяльністю, створив свою ГО. Після трагедії у Іловайську не став більше чекати повістки та пішов добровольцем на війну. У лавах батальйону Донбас утримував позиції на Луганщині, півроку брав участь у боях в с. Широкіно на Донеччині як гранатометник та, за нестачею особового складу, як стрілець-санітар, попередньо закінчивши курси парамедиків Patriot Defense. На ротаціях після бойових завдань разом з хлопцями відвідували школи Маріуполя з програмами громадянської оборони, патронували будинки сиріт та збирали для них волонтерську допомогу. Після повернення у громадське життя відвідав літню школу філології в м. Острог, згодом поступив на магістерську програму з публічного адміністрування в УКУ.

Тут прагне здобути знання та досвід, що допоможуть йому реальними справами змінювати країну.

 

 

romanyukov

 

Артем Романюков

Будь-який рух краще, ніж стояти на місці.

Голова правління ГО “Платформа громадський контроль”. Має дві вищі технічні освіти за спеціальністю “гідроаеродинаміка” та “інформаційні керуючі системи і технології”. Під час Революції Гідності відчув поклик до активної громадської діяльності, тому вирішив радикально змінити рід занять – залишив успішний бізнес та вже у 2014 став одним із засновників громадської організації, а згодом головою Дніпровської організації партії ДемАльянс. З серпня 2016 член Ради громадського контролю НАБУ. “Вступив на MPA, бо шлях, який я обрав, має закінчитися службою Україні. Хочу бути до цього готовим”.

 

 

 

soltys

 

Сергій Солтис, м. Львів

“Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перш ніж заснути: «Що я зробив?»”, – Піфагор.

Начальник відділу супроводу ОСББ, ресурсного центру для розвитку ОСББ  департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Займається розробкою стратегії та впровадженням заходів з реформи житлового господарства м. Львова. Має активну громадську позицію. Реалізував більше 50 проектів для розвитку суспільства в період 2005-2015 р.р. Має досвід роботи на керівних посадах в локальних, всеукраїнських та міжнародних молодіжних організаціях. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю міжнародна економіка та митна справа, здобув ступінь магістра. У 2015 році закінчив першу ступінь курсу навчання з гештальт-терапії в Московському гештальт інституті.  Основна мета вступу на магістерську програму Школи управління УКУ – сформувати реальну стратегію та кроки її втілення для розвитку громадянського суспільства через реформування житлового господарства України.

 

 

tyhonivskyy

 

Павло Тихонівський, м. Київ.

Будьте обережні зі своїми бажаннями – вони можуть здійснитися!

Колишній солдат та офіцер полку “Азов” по зв`язках з громадськістю. Тренер проекту для демобілізованих бійців АТО. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за  спеціальністю “менеджмент організацій та адміністрування”. Був активним  учасником Революції Гідності. Після втечі Януковича зрозумів, що може  реально змінювати свою країну на краще. Згодом добровольцем пішов у зону  АТО. Нагороджений відзнакою президента України – медаллю “За військову  службу Україні”. “Зараз маю чітке розуміння того, що лише військовою службою Україну не  змінити. Саме це привело мене у Школу управління УКУ. Вірю, що саме тут  отримаю знання, навички й інструментарій для досягнення нашої спільної  мети”.

 

 

studilko_maksym

 

Максим Студілко, м. Вінниця

Мріяти та діяти

Заступник начальника управління департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА. Освіту здобув у Вінницькому технічному коледжі за спеціальністю фінансист та Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету – економіка підприємництва. Активний громадський діяч, патріот України. Народився та проживає у Вінниці, небайдужий до проблем міста та шляхів їх вирішення, розвитку міста в цілому. Максим є членом скаутської організації «Пласт», засновником на Вінниччині. Входив до національних керівних органів.

Співзасновник та член правління правозахисної організації «Джерело надії». З 2009 до 2012 року – член правління ВМГО «Демократичний Альянс».  Реалізував за десять років близько сорока проектів та залучив приблизно 2 млн. доларів. За словами Максима, для того, щоб мрія здійснилася, потрібно мрію трансформувати в ціль. Набуті знання та навички у Школі управління УКУ планує використовувати в державницькій та громадсько-політичній діяльності на благо громади.

 

 

choliy

 

Тарас Чолій, м. Львів

Член політради та голова Львівської обласної організації Української Галицької партії. Депутат Львівської міської ради. Автор та керівник наукового проекту “Локальна історія”.

Продюсер документальних фільмів “Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941”, “Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919 – 1939”. Директор музею “Територія терору” (2009-2016).

 

 

 

 

 

spryn

 

Іван Спринь

 

Голова Ради громадської організації «Українська Галицька асамблея», є членом правління Центру громадського моніторингу та досліджень, регіональний представник Центру політичних студій та аналітики «Ейдос». Здобув вищу фінансову освіту в Львівському національному університеті ім. І. Франка. З 2000 року належить до Національної скаутської організації «Пласт», був членом Світового проводу Пласту. Депутат Самбірської районної ради VI скликання, був головою постійної депутатської комісії з питань інвестицій.  Координує навчальну програму «Політичні студії» від Інституту лідерства та управління Українського католицького університету.

 

 

 

mamontov

 

Мамонтов Павло, м.Київ.

Випадковостей не буває. Є лише ілюзія випадковості.

Колишній боєць полку “Азов”. З юних років захоплювався історією України та аналізував циклічність помилок як внутрішньо так і зовнішньополітичних, цікавився, чому так, а не інакше, як все працює в системі. Активно брав участь у громадській діяльності молодіжних організацій Києва, а також у скаутському русі. Майдан пройшов з початку і до кінця, потім війна, важке поранення, багато операцій та довге лікування. Був час обдумати стратегію власного життя і вирішив змінити окопи боротьби на війні на розбудову країни разом з іншими молодими та амбіційними активістами. А зараз вчитись, розвиватись та вчитись…

 

 

 

14322257_10207201591293718_4348874242500600324_n

 

Денис Калачов

Денис веде власну практику з пошуку та підбору персоналу на позиції директорів та керівників вищої ланки. З 2011 року професійна діяльність пов’язана з підбором персоналу й управлінським консалтингом. Постійне особисте зростання Денис поєднує з активною громадською діяльністю. З 2016 року працює виконавчим директором Асоціації народних волонтерів України. Останні 3 роки працює над проектами в громадському секторі з акцентом на реформуванні сектору безпеки і оборони України. В 2015-2016 роках на посаді Голови атестаційної комісії здійснював атестацію особового складу центрального апарату Національної поліції України в Києві і областях. В 2014-2015 роках Денис співпрацював з Міністерством оборони України з питань впровадження ринкових інструментів і методології підбору керівного персоналу на дочірні підприємства і під проектну роботу з Центральним апаратом; супроводжував підготовчий етап до реорганізації департаменту закупівель. Ще раніше Денис працював в Центрі адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу при Нацдержслужбі і Міністерстві фінансів України.

 

 

Григорій Троцький, м. Львів

Закінчив у 2005 році медичний факультет Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, у 2007 закінчив інтернатуру за спеціальністю «педіатрія». У 2007-2009 навчався у клінічній ординатурі на кафедрі педіатрії і неонатології  ФПДО. З 2009 року працює асистентом кафедри педіатрії і неонатології  ФПДО. В 2014-2015 роках проходив службу в Збройних Силах України на посаді лікаря-ординатора госпітального відділення 66 ВМГ в зоні проведення АТО. В рамках програми «БІОКОН для здоров’я жінки» проводить передачу медичного обладнання для районних лікарень. Вступив на магістерську  програму з публічного адміністування для здобуття знань та навичок адміністрування.

 

 

Віталій Варбанець, м. Одеса

Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you’re a man, you take it.

Вступив на магістерську програму з публічного адміністрування в УКУ, бо вважає, що його поколінню випала можливість зробити Україну справді вільною та демократичною. “Для цього нам необхідно багато речей, зокрема, кращі публічні управлінці. Бути таким управлінцем – моя мета”.

 


 

Учасники першого набору 2015-2016


Iurii Znak2 (1)

Юрій Знак, м. Львів.
Львівська обласна державна адміністрація, менеджер по залученню інвестицій та регіональному розвитку

«I have no special talent, I am only passionately curious », – Albert Einstein.

Закінчив програму MBA в Барселоні (Universitat de Barcelona), зараз, відповідно до отриманої спеціалізації, займається власним проектом. В Україні закінчив Львівський інститут банківської справи за спеціальністю «Фінанси та кредит» і працював молодшим спеціалістом в «Idea Bank».  Має досвід роботи в міжнародних компаніях, де був project- менеджером, рекрутером та бізнес девелопером. Займається громадською діяльністю – ГО «Терранова – Європейська ініціатива». На програму MPA вступив, щоб здобути управлінські навички потрібні для ініціювання та успішного виконання соціальних проектів, пов’язаних з розвитком регіонів, впровадженням електронного врядування і спрощення умов ведення бізнесу, адже саме цим він планує займатись у майбутньому.

 

 

 

Roman Bakhovskyy

 

Роман Баховський, м Львів.
“Відкритий митний простір” Одеська митниця ДФС, керівник

«Не має великих перемог, без великих перешкод», – Вольтер.

Заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУМВС України у Львівській області. Львів’янин, пластун, спортсмен. Вищі освіти: правознавство та фізичне виховання, випускник GG2 LvBS UCU, фіналіст щорічної премії TOYP-2015 у номінації «мир і права людини». Ціллю своєї діяльності визначає зміни державної системи управління, – з пострадянської на сучасну, цивілізовану, раціональну та ефективну, яка надасть можливість побороти корупцію та проїдання державного бюджету. Прагне об’єднувати поодинокі проекти в цілі процеси змін, реалізовувати корисні проекти попри опір системи, використовувати інструменти швидкого пошуку «агентів змін» серед персоналу державних органів; вдосконалити знання зі стратегії проведення переговорів, загального розуміння  політичних процесів і пропаганди.

 

Anastasiya Vorobyovska

 

Анастасія Воробйовська, м. Київ
Колегіум Анни Ярославни, аналітик

«Неможливе потребує більше часу»

Активне соціальне життя Анастасії розпочалось під час навчання в університеті, де вона брала участь у діяльності студентського парламенту. Після завершення бакалаврату за спеціальністю «політологія», Анастасія вирішила відійти від класичної процедури і, замість вступу на магістратуру, пішла працювати.  І останні два роки була частиною команди аналітичного центру «Міжнародний центр перспективних досліджень».Головним  досягненням вважає роботу у проекті «Започаткування національного діалогу в Україні».

В процесі навчання на «Програмі з публічного адміністрування» прагне зрозуміти, які зміни необхідно здійснити у державі.

 

 


Mateusz Bialas2

Матеуш Бялас, м. Київ
Школа управління УКУ, аналітик

«Як хочеш змінити світ, починай з себе».

 

Закінчив бакалаврську програму з міжнародних відносин (2009) та з українознавства (2010), магістерську програму за спеціальністю cтратегічні студії (2012) та здобув післядипломну освіту за напрямком транспортування газу й газова енергетика (2010). У 2013 закінчив магістерську програму «Міжнародні відносини і європейські студії» у Центрально-Європейському університеті (Central European University). У рамках обміну студентів навчався у Бірмінгемському університеті та у Львівському національному університеті ім. І.Франка. Брав участь у багатьох семінарах та літніх школах, присвячених проблемам Центральної та Східної Європи. Має більш ніж 6-річний досвід роботи у громадському секторі. Проходив стажування в державних установах різного рівня у Польщі та закордоном – у тому числі в Україні. Має досвід роботи у Європейській комісії де працював у кабінеті одного з Комісарів. Зараз працює в Києві в Представництві ЄС в Україні. Хоче залишитись і жити в Україні.

Чому MPA? – Для кращого розуміння світу та України.

 

 

Tytarenko Lyubomyr

 

Любомир Титаренко, м. Львів
Львівська обласна державна адміністрація, спеціаліст по залученню інвестицій

 

«Всьому свій час,але ми вибираємо, коли цей час настане».

На громадських засадах працював у Львівському апеляційному адміністративному суді на посаді помічника судді. Він прагне змінити країну, відійти від наслідків впливу Радянського Союзу. Чекає зустрічі з життєвими реаліями після закінчення Школи управління УКУ, де отримає можливість застосувати здобуті на програмі знання та навички.

 

 

 

 

Sabara Anna

 

Анна Сабара, м. Львів

«Все що я хочу – я можу, що не хочу – те не потрібно!».

Ще зі школи виявляла бажання впроваджувати якісні зміни в життя суспільства, тому проявила себе як ефективний учасник учнівського самоврядування, а згодом закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю політологія. Була активним членом НСОУ Пласт протягом 7-ми років. Важливою вважає проблему існуючої системи управління в контексті некваліфікованих суб’ єктів управління, нездатних адаптуватись до сучасних реалій та потреб суспільства. Основною метою своєї діяльності визначає побудову ефективної системи державного управління, на якісно новому, сучасному рівні.

 

 

12509636_965705596798689_7141831843074590113_n

 

Тарас Ковалик, м. Тернопіль.
Колишній боєць батальйону «Айдар», тренер проекту

У шкільному віці  був обраний головою учнівського парламенту міста Тернополя. Згодом брав активну участь у студентському самоврядуванні вже в університеті. Активний член НСОУ «Пласт».

Під час Революції Гідності був сотником Самооборони Майдану. Згодом пішов добровольцем на Схід. Прагне бути грамотним управлінцем, бо вірить, що знання збільшує ефективність роботи і розширює можливості для провадження змін.

 

 

 

 

 

12832335_1667343173490683_2356960972548157047_n

 

Ярослав Коцюба, м. Львів.
Громадський активіст

«Do what you can, with what you have, where you are»,  Theodore Roosevelt

Закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, магістр права.

Голова громадської організації «Терра нова – європейська ініціатива». Працює у таких напрямках: децентралізація влади, електронне урядування, розвиток освіти, молоді та спорту. Займається всестороннім розвитком громад і районів. Веде декілька власних стартапів. Вступив на програму MPA, щоб отримати необхідні практичні знання у галузі державного управління. Прагне застосувати набуті знання і навички у суворих державних реаліях і громадській роботі. Цікавить глибоке розуміння проведення реформ і налагодження позитивних політичних процесів в умовах сьогодення.

 

 

579191_10151122284491640_1424143684_nОксана Мотика, м. Трускавець.
Громадський активіст

«Якщо є бажання, то знайдеться і спосіб…» .

Оксана закінчила медичну школу Лондонського університету. Після 13 років у Лондоні, влітку 2014р. з сім’єю повернулась в Україну. Від тоді закінчила такі курси в Українському Католицькому Університеті: «Ефективне Управління» та «Політичні Студії». На даний час Оксана як волонтер проводить безкоштовні курси англійської мови у Трускавці та є головою Трускавецької міської організації політичної партії «Сила Людей». Для неї програма МПА є найкращим місцем де однодумці збираються разом щоб вчитися, ділитися і досягати.

 

 

 

10487563_1616172591944478_8108798007866851706_n

 

Тарас Хавунка, м. Львів
Львівська обласна державна адміністрація, спеціаліст по залученню інвестицій

«З усіх утрат втрата часу найтяжча», – Григорій Сковорода

Закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. У студентські роки стажувався у кількох департаментах Львівської міської ради, а також у консалтинговій та адвокатській фірмах в ролі юристконсульта і помічника адвоката. Займається громадською діяльністю. Імпульсом для вступу на програму MPA стало бажання докорінно змінити систему влади на всіх її рівнях, опираючись на власне бачення, тверезе мислення і змалку закладену любов до Батьківщини. Переконаний, що програма з публічного адміністрування надасть усі необхідні знання та інструменти для реалізації його задумів.

 

13177758_1015853855150896_3449101753034502362_n

 

Віталій Варбанець, м. Одеса

«Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you’re a man, you take it».

Співзасновник ІТ-кластеру в Одесі. Вступив на програму, бо вважає, що його поколінню випала можливість зробити Україну справді вільною та демократичною. «Для цього нам необхідно багато речей, зокрема, кращі публічні управлінці. Бути таким управлінцем – моя мета».

 

 

 

 Daryna Zarzhytska

 

Дарина Заржицька
Асистент керівника Західноукраїнського представництва міжнародного фонду «Відродження».

«Сьогодні ніколи не повториться»

 

«Чому я вступила на програму MPA УКУ? Бо Не люблю, коли за мене вирішують, в яких умовах мені жити і як діяти.  Хочу будувати краще майбутнє для інших і для себе. Вірю, що магістерська програма з публічного адміністрування Школи управління УКУ допоможе здобути необхідні навички та вміння для втілення реальних зміни».

 

 

Galyna GrechynГалина Гречин, м. Львів

«Не помиляється той, хто нічого не робить».

Очолює департамент інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації. У минулому — журналіст. Навчатися у Школі управління спонукало бажання довести, що серед діючих державних управлінців є немало тих, хто готовий працювати для змін і використовувати для цього нові підходи в управлінні. Прагне застосувати отримані знання у напрямку реформування державного управління в регіонах. Найбільше цікавить проблематика комунікації держави з суспільством, зокрема щодо реформ.

 

 

Ivanka Havrylko

 

Іванка Гаврилко, м. Львів

«Хоч перепон може бути чимало, ніколи не здавайся!»

Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка, геологічний факультет, магістр екології, була аспірантом у цьому ж університеті на кафедрі мінералогії, спеціальність: геохімія. Вже 12 років займається активною роботою в ГО Пласт. Після успішного закінчення програми «Good Governance», працює керівником відділу енергоменеджменту Львівської міської ради, координує реалізацію кількох  загальноміських програм у сфері енергетичного менеджменту. Про можливість відкриття магістерської програми з публічного адміністрування дізналась ще на програмі «Good Governance», і навчання тут стало її мрією.  Ніколи не зупиняється на досягнутому і невпинно рухається вперед!