Викладачами програми Школи публічного управління УКУ є відомі українські фахівці та запрошені іноземні науковці у сфері державного управління, економіки, права, політології, соціології та етики; представники органів публічної влади та інститутів громадянського суспільства.

borshhevskyjВіктор Борщевський

 Доктор економічних наук,  завідувач кафедрою державного управління УКУ. Працював головним спеціалістом Головного управління економіки Львівської ОДА, доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Львівського державного університету імені Івана Франка; головним спеціалістом Служби Прем’єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України; начальником головного управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій Львівської обласної державної адміністрації; проректором Львівського інституту менеджменту; провідним науковим співробітником відділу проблем ринкової інфраструктури та транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України.

Андрій Бережанський

Експерт з публічного управління. 

Навчався на магістерській програмі у Королівському Коледжі Лондона за напрямком публічні політики де, зокрема, досліджував впровадження сучасних технологій у публічному адмініструванні та цифрові методи проведення виборчих кампаній. Працював радником з врядування в стратегічній команді реформ Національної поліції України, а також помічником народного депутата України у комітеті з питань промислової політики та підприємництва. Веде суспільно-політичну колонку на ресурсі “Новое Время” та дописує для ряду інших видань.

Зоряна Бурик

Доктор наук з державного управління, член Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління, професор кафедри управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Член редколегії з фахових наукових видань категорії Б з публічного управління та адміністрування. Автор бл. 100 наукових праць по тематиці публічного управління, сталого розвитку, розвитку регіонів (в т.ч. 1 особистої монографії), громадський діяч. Брала участь у розробці Стратегії розвитку Львівської області до 2020 р. Та до 2027 р., Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва області та програм економічного спрямування.

Наталія Галецька

К.ю.н., старший юрист однієї з найбільших українських ІТ компаній SoftServe, Inc, голова постійної комісії з питань євроінтеграції у Львівській обласній раді.

Випускниця юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, а також отримала ступінь Master of International Law and Economics в Інституті Світової організації торгівлі (Берн, Швейцарія).

 

городиський

Іван Городиський

К.ю.н, адвокат. Директор-засновник Школи права УКУ, старший викладач кафедри теорії права та прав людини УКУ (2014-2020). Має понад десятирічний досвід роботи в сфері юридичної практики, працював юридичним радником Львівського ІТ Кластеру та Львівського центру інновацій. З квітня 2017 р. керівний партнер ЮФ “Дексіс Партнерс”.

Співзасновник та член Правління Львівського центру міжнародного права та прав людини. Голова Ради Відділення Асоціації правників України у Львівській області (з серпня 2019 року). Автор низки наукових публікацій із міжнародного публічного права, приватного права, верховенства права та прав людини. Співавтор посібників із правового регулювання захисту персональних даних, ІТ права та медіації.

grucakЯрослав Грицак

Український науковець, історик і публіцист. Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету. Директор Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім. І.Франка, гість-професор (1996—2009) Центральноєвропейського університету у Будапешті, перший віце-президент (1999—2005) Міжнародної асоціації україністів. Головний редактор наукового річника «Україна модерна», член редакційної колегії часописів «Ab Imperio», «Judaica Ukrainica», «Критика», «Slavic Review», член наглядової ради журналу «Harvard Ukrainian Studies». Почесний професор НаУКМА.

Валентина Засадко

Директорка Школи публічного управління УКУ, кандидат економічних наук. Стажувалася в Центральноєвропейському університеті (2006 р.), Коледжі Європи (2013 р., 2014 р.), Державному університеті штату Флорида (2015 р.), Європейському університеті Віадріна (2015р.).

Має багаторічний досвід дослідницької та проектної роботи, зокрема в Національному інституті стратегічних досліджень, де пропрацювала 10 років. Також з 2008 р. співпрацює із закордонними науковими установами (Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад) у міжнародних дослідницьких проектах («Місцеве самоврядування в Україні: підвищення кваліфікації та прикладні дослідження» (2008-2009 рр.), «Формування політики, ґрунтованої на фактах, в сфері місцевого самоврядування в Україні» (2012-1017 рр.)).

lapshynaІрина Лапшина

Викладач Школи публічного управління УКУ, кандидат економічних наук.

Має багаторічний досвід викладацької та дослідницької діяльності і консультування в Україні, Німеччині, Великобританії, США, Польщі, Туреччині. Є асоційованим дослідником Центру вивчення Південно-Східної Європи (SEESOX) Оксфодського Уківерситету. Працювала старшим науковим співробітником у Центрі міграції, політики та суспільства (COMPAS) Оксфордського університету (2016-2017). Останні реалізовані проекти: «Чи має значення міграційний натиск? Нелегальні мігранти та регуляторна політика Великобританії» (2016-2018, грант від ESRC); «Чи має вплив діаспора? Вивчення потенціалу діаспори в процесі реформування та відновлення України (2015-2016, грант від British Academy)»; Уявлення Європи «EUMAGINE» (2010- 2013, Funded by the EU FP7). Закінчила Докторантуру Національного Інституту Стратегічних Досліджень (м. Київ). Викладала на кафедрі «Міжнародних економічних відносин» Львівської комерційної академії (2002-2014).

matvyeyevЄвгеній Матвєєв

Викладач Школи управління УКУ, кандидат економічних наук, експерт із питань інституційної економіки та інвестиційного менеджменту. Проходив стажування в Коледжі Європи (Натолін, Варшава). Викладав у Львівському інституті менеджменту, Національному лісотехнічному університеті. Фахівець з 15-річним досвідом наукових досліджень із питань інституційної економіки та інформаційного забезпечення господарської діяльності, зокрема в Інституті регіональних досліджень НАН України.

Євгеній вдало поєднує наукову та викладацьку діяльність із практичним застосуванням аналітичних навичок у сфері Business Intelligence в найбільшій ІТкомпанії України – EPAM-Systems.

Андрій Пелехатий 

Д.е.н. З 2013 по 2017 рр. працював науковим співробітником ДУ “Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України”. У 2016 –2017 рр. – експерт в рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження», що реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та ГО «Інститут регіонального розвитку»; З 2019 по 2020 рр. –доцент Львівського національного університету імені Івана Франка.

Олена Радь

PhD, адвокат, спеціаліст у сфері трудового та господарського права. Засновниця адвокатського об’єднання «ІМУНІТЕТ», яке спеціалізується на юридичному супроводі медичної практики. В межах професійної діяльності в період 2016-2021 років разом з колегами забезпечує перетворення бюджетних установ на автономних учасників ринку медичних послуг, створення нових медичних закладів, розробку установчих документів, ліцензування, супровід кадрової та технічної оптимізації, впровадження сучасного колективно-договірного регулювання трудових відносин та нових систем оплати праці, супровід відносин з Національною службою здоров’я України, захист інтересів медиків у судах.

Олена співпрацювала з департаментом охорони здоров’я ЛОДА, Львівською обласною радою в напрямку впровадження реформи системи охорони здоров’я у 2017-2019 роках. Була асистентом, доцентом кафедри соціального права юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка в 2006-2016 роках. Викладає на курсах медичного менеджменту  Львівської бізнес школи УКУ.

Андрій Рождественський

PhD, виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), бізнес-консультант.Є співзасновником консалтингової компанії AR Consulting, освітніх проектів «Лідерство у горах» та Scholar. Допомагає організаціям, які займаються допомогою онкохворим дітям, реабілітацією алко- та наркозалежних. Учасник руху «Зміни Україну – почни з себе». Організував проект «Еверест 2025».

Працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, зокрема побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR-партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк».

Вищу освіту здобував в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова за спеціалізацією психологія. Навчався в аспірантурі Київського інституту психології ім. Г. Костюка, захистив кандидатську дисертацію. Успішно закінчив школу HR директорів Анни Власової.

Марія Титаренко

Медіадослідниця, есеїстка, журналістка, тренерка із комунікацій. Засновниця Магістерської програми із медіакомунікацій УКУ (2012). Кандидат наук із соціальних комунікацій. Доцент кафедри медіакомунікацій УКУ. Авторка лабораторії художнього репортажу на ЛітАкценті і майстерні з есеїстики на Освіторії. Стипендіатка програми Фулбрайт. Випускниця програми Digital media for universities (DMU). Лауреатка премії 2012 Catholic Press Award, переможець міжнародного конкурсу есеїв від журналу «Fountain» з есеєм “Століття моєї Мані, або Ефект Метлика” (2015). Лауреатка премії ім. Б-І. Антонича (2010); переможець конкурсу «Новела по-українськи» від журналу «Країна» із новелою “Півгодини Неба” (2013). Авторка книги есеїв “Комунікація від нуля. Есеї для Мані” (Видавнитцво Старого Лева, 2019), яка увійшла до списку найкращих українських книжок 2019 року за версією PEN Ukraine. Викладає теорію комунікацій, творчопис, драматургію науки, есеїстику, репортаж, публічні комунікації.

turchynovskyjВолодимир Турчиновський

Доктор філософії (Ph.D.), кандидат філософських наук Декан факультету суспільних наук УКУ. Директор Міжнародного інституту етики і проблем сучасності УКУ. Викладач кафедри філософії.

Тарас Хавунка

Керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб», юрист. Спеціалізується на питаннях регуляторної політики, економічного розвитку, розвитку малого і середнього підприємництва, адвокаційної діяльності.

Випускник магістерської програми з публічного управління та адміністрування УКУ, займається юридичним супроводом та консультуванням органів місцевого самоврядування. Тренер з регуляторної політики. Експерт з впровадження системи Prozorro.Продажі.

Олександр Ябчанка

Консультант Української Галицької Партії у проекті “Реорганізація  системи охорони здоров’я в ОТГ”, викладач навчальних програм УКУ. Випускник магістерської програми з педіатрії та фармацевтики Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького;  магістерської програми  “Публічна політика і врядування” Київської школи економіки.

Олександр має досвід роботи лікаря-педіатра; асистента кафедри педіатрії та неонатології ЛНМУ ім. Данила Галицького; менеджера проєктного офісу секторальної децентралізації проєкту EDGE; головного експерта  групи з реформи системи охорони здоров’я коаліції громадських організацій Реанімаційний пакет реформ у проєкті “ЗміниТи”; консультанта народного депутата України з питань. законотворчої діяльності.

Гостьові лектори

baklanovaОлександра Бакланова

Олександра є консультантом зі стратегії та управління змінами. Спеціалізується на складних випадках, які потребують перетину компетенцій. Перед тим, як повернутися до України і приєднатися до команди, яка створила kmbs (Києво-Могилянську Бізнес-Школу), працювала в Європейській штаб-квартирі SONY (Німеччина). Після запуску kmbs працювала стратегічним радником для інвестиційного банку. Перед початком бізнес-кар’єри, п’ять років  присвятила роботі в некомерційному секторі – створила локальний офіс міжнародної молодіжної організації AIESEC.

 

Євген Глібовицький

Експерт з довготермінових стратегій. Займається дослідженнями цінностей та є учасником Несторівської експертної групи (візія для України 2025), Унівської експертної групи (візія для Львова 2025), дніпровської групи DYC (Develop Your City) (стратегія 2030), ініціатором та експертом групи із розробки стратегії для Киргизстану. Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Павло Ковтонюк

Заступник міністра охорони здоров’я України в 2016-2019 роках. Випускник першої в Україні програми з менеджменту в охороні здоров’я в Києво-Могилянській академії.

У 2015-2016 роках Павло брав участь у розробці реформи фінансування системи охорони здоров’я України. Вже у статусі заступника міністра відповідав за її впровадження у 2016-2019 роках. У 2019-2020 був консультантом з реформ фінансування  охорони здоров’я Офісу ВООЗ зі зміцнення систем охорони здоров’я (Барселона, Іспанія). У 2020-2021 працював у Київській школі економіки. З 2021 року – співзасновник Українського центру охорони здоров’я (UHC), незалежного аналітичного центру у сфері управління та економіки в охороні здоров’я.

Вивчав економіку та менеджмент в охороні здоров’я на курсах та програмах у Австрії, Нідерландах, Швейцарії, Іспанії, США. Викладав у Києво-Могилянській Академії. Співзасновник Літньої школи «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа». Працював у проектному офісі при Національній раді реформ.

Володимир Курпіта

Лікар, випускник Української військово-медичної академії за спеціальністю інфекційні хвороби, спеціалізувався у сферах ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів, туберкульозу, тропічних інфекцій. Пройшов спеціалізацію у Нідерландах, США, Швейцарії, Італії, Іспанії. Кандидат медичних наук за спеціальністю епідеміологія.

У 2005-2008 роках – медичний спеціаліст з ІПСШ та ВІЛ/СНІДу Бюро ВООЗ в Україні. З 2008 до 2018 працював у громадській організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» (нині 100% LIFE), пройшовши шлях від Директора Департаменту  до Виконавчого директора організації. У 2014-2015 році був координатором Стратегічної дорадчої групи, яка розробляла державну стратегію реформування системи охорони здоров’я. У 2018 – 2019 роках очолював Центр громадського здоров’я МОЗ України, де впроваджував нові підходи до системи громадського здоров’я в Україні. З 2020 – старший викладач школи охорони здоров’я Національного університету Києво-Могилянська академія.

Має великий досвід у розбудові систем охорони здоров’я та надавав консультаційні послуги Міністерствам охорони здоров’я в Молдові, Білорусі, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані, Китайській народній республіці, Грузії, Азербайджані, Боснії та Герцеговині.

Ірина Немирович 

 Директорка Українського центру охорони здоров’я (UHC), громадська активістка, експертка із менеджменту в охороні здоров’я. Співзасновниця благодійного фонду «Таблеточки» та генеральна директорка зі стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства охорони здоров’я (2017-2019).

Ірина має досвід роботи із краудфандинговими кампаніями, меценатами, великим та малим бізнесом, українськими та міжнародними грантодавцями. Разом із фондом «Таблеточки» будувала одну із найсильніших фандрейзингових команд благодійного сектору. Під час роботи у МОЗ координувала роботу проєктів міжнародної технічної допомоги та залучила до України проєктів на десятки мільйонів доларів.

На початку пандемії долучилася до пацієнтської ініціативи https://covid19.patients.org.ua та на волонтерських засадах за місяць залучила більше 9 мільйонів гривень. Вже за 2 місяці після початку роботи UHC, експерти центру долучилися до 15 грантових, освітніх та консалтингових проєктів. А лише за 1 місяць роботи організація заробила перший мільйон гривень.

Андрій Паляниця

Політолог, консультант для урядів та міжнародних організацій із питань регуляторної політики, державного управління й боротьби з корупцією (досвід роботи у 24 країнах Європи, Азії та Африки). В Україні займався питаннями регуляторної політики, розроблення та впровадження спрощеної системи оподаткування, керував пороговою програмою «Виклики тисячоліття» уряду США. Працює експертом Світового банку.

Дмитро Сіманський

Директор зі стратегій Компанії соціальних комунікацій PR House, медіа-консультант і тренер. Журналіст і медіа-менеджер (Радіо Континент, Радіо Ера, телеканал Еспресо, телеканал ДОМ та ін.). Член Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президенті України (2006-2010 рік). Має багаторічний досвід консультацій та тренінгів для уряду, політичних сил, неурядових організацій та бізнесу.

Автор книги «Як потрапити у телевізор» – 2009 рік.

Матвій Хрєнов

Співзасновник Українського центру Охорони Здоров’я та генеральний директор медичного центру Відновлення

Закінчив Тернопільський державний медичний університет за спеціальністю лікар загальної практики. Брав активну участь в громадському житті  університету і очолював студентську раду. Навчався в Києво-Могилянській академії в Школі охорони здоров’я на магістерській програмі управління організаціями в охороні  здоров’я. У 2008 р. закінчив інтернатуру за спеціальністю радіологія.

У 2014 р. закінчив середньострокову програму управління малим та середнім бізнесом у бізнес-школі Львівського католицького університету. Випускник програми “Школа мерів”  (2015 р.). Заступник міського голови м. Житомира (2015-2018 роках) центрів розвитку дитини, осучаснення підходів освіти.  Відвідав курс ВООЗ Барселонський курс «плив фінансування охорони здоров’я на загальне здоров’я населення» (13-17 березня 2017 р.,  Барселона, Іспанія); Глобальний флагманський курс світового банку по:  фінансуванню в  охороні здоров’я ( 23-31 жовтня 2017 р., Вашингтон, округ Колумбія, США). В 2018 р. послухав тижневий  семінарі УКУ Френціса Фукуями “Роль державної політики у розвитку приватного сектору”.

В липні 2018 р. був призначений радником в.о. міністра У. Супрун, та став керівником проекту USAID із реформування спеціалізованої медичної допомоги. Координація роботи груп експертів міжнародних та місцевих щодо розробки концепції реформування спеціалізованої медичної допомоги. 2019   по 2020 експерт офісу реформ при міністерстві охорони здоров’я продовження участі в розробці та імплементації другого етапу медичної реформи. Комунікація реформи для регіональних стейкхолдерів, управлінців в охорони здоров’я, політичному керівництву областей та міст.

Катерина Шуварська

Менеджер проектів та програм, координатор клубу eDEM аналітично-адвокаційного центру “Львівський регуляторний хаб”. Спеціалізується на питаннях електронної демократії, доброго урядування, розвитку малого і середнього підприємництва, економічного розвитку, інструментів участі громадян, аналізу політик.

Закінчила факультет міжнародних відносин в університеті ім. Лазарського (м. Варшава). Випускниця Школи демократії Східноєвропейського центру багатопартійної демократії, програми “Good governance” Школи публічного управління УКУ та “Good leaders for good governance” Центру лідерства, Львівської бізнес-школи, Школи публічного управління УКУ.

Працювала в Західноукраїнському офісі Європейської бізнес асоціації. Була залученим експертом Transparency International в рамках координації проекту «Антикорупційна освіта» та інтерном Фонду Східна Європа в рамках програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Фільтр по викладачах
баловсяк
Вид навчальної програми:
Викладачі
Надія Баловсяк
Доцент, кандидат педагогічних наук. Експертка з онлайн-комунікацій. ІТ-аналітик, журналістка, блогерка. Тривалий час працювала в Чернівецькому торговельно-економічному інституті.  

Доцент, кандидат педагогічних наук.

Експертка з онлайн-комунікацій. ІТ-аналітик, журналістка, блогерка.

Тривалий час працювала в Чернівецькому торговельно-економічному інституті.

 

DSC039353333
Вид навчальної програми:
Викладачі
Віктор Борщевський
Доктор економічних наук,  завідувач кафедри державного управління УКУ. Працював головним спеціалістом Головного управління економіки Львівської ОДА, доцентом кафедри міжнародних економічних...

Доктор економічних наук,  завідувач кафедри державного управління УКУ.

Працював головним спеціалістом Головного управління економіки Львівської ОДА, доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Львівського державного університету імені Івана Франка; головним спеціалістом Служби Прем’єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України; начальником головного управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності та іноземних інвестицій Львівської обласної державної адміністрації; проректором Львівського інституту менеджменту; провідним науковим співробітником відділу проблем ринкової інфраструктури та транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України.

бурик1
Вид навчальної програми:
Викладачі
Зоряна Бурик
Доктор наук з державного управління. Член Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління, професор кафедри управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної...

Доктор наук з державного управління.

Член Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління, професор кафедри управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

Член редколегії 3 фахових наукових видань категорії Б з публічного управління та адміністрування. Автор бл. 100 наук.праць по тематиці публічного управління, сталого розвитку, розвитку регіонів (в тч 1 особистої монографії), громадський діяч. Брала участь у розробці Стратегії розвитку Львівської області до 2020р. Та до 2027 р., Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва області та та програм економічного спрямування. 

Наталія Галецька 3
Вид навчальної програми:
Викладачі
Наталія Галецька
К.ю.н., старший юрист однієї з найбільших українських ІТ компаній SoftServe, Inc. Голова постійної комісії з питань євроінтеграції у Львівській обласній...

К.ю.н., старший юрист однієї з найбільших українських ІТ компаній SoftServe, Inc.

Голова постійної комісії з питань євроінтеграції у Львівській обласній раді.

Випускниця юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, а також отримала ступінь Master of International Law and Economics в Інституті Світової організації торгівлі (Берн, Швейцарія).

Іван Городиський 2
Вид навчальної програми:
Викладачі
Іван Городиський
К.ю.н, адвокат. Директор-засновник Школи права УКУ, старший викладач кафедри теорії права та прав людини УКУ (2014-2020). Має понад десятирічний досвід...

К.ю.н, адвокат.

Директор-засновник Школи права УКУ, старший викладач кафедри теорії права та прав людини УКУ (2014-2020).

Має понад десятирічний досвід роботи в сфері юридичної практики, працював юридичним радником Львівського ІТ Кластеру та Львівського центру інновацій. З квітня 2017 р. керівний партнер ЮФ “Дексіс Партнерс”.

Співзасновник та член Правління Львівського центру міжнародного права та прав людини. Голова Ради Відділення Асоціації правників України у Львівській області (з серпня 2019 року). Автор низки наукових публікацій із міжнародного публічного права, приватного права, верховенства права та прав людини. Співавтор посібників із правового регулювання захисту персональних даних, ІТ права та медіації.

Ярослав Грицак2
Вид навчальної програми:
Викладачі
Ярослав Грицак
Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету. Український науковець, історик і публіцист. Директор Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім....

Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету.

Український науковець, історик і публіцист.

Директор Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім. І.Франка, гість-професор (1996—2009) Центральноєвропейського університету у Будапешті, перший віце-президент (1999—2005) Міжнародної асоціації україністів.

Головний редактор наукового річника «Україна модерна», член редакційної колегії часописів «Ab Imperio», «Judaica Ukrainica», «Критика», «Slavic Review», член наглядової ради журналу «Harvard Ukrainian Studies». Почесний професор НаУКМА.

жовтенко
Вид навчальної програми:
Викладачі
Тарас Жовтенко
Кандидат політичних наук, доцент кафедри державного управління УКУ. Директор Центру досліджень проблем національної безпеки Національного університету «Острозька академія».  

Кандидат політичних наук, доцент кафедри державного управління УКУ.

Директор Центру досліджень проблем національної безпеки Національного університету «Острозька академія».  

valentynazasadko
Вид навчальної програми:
Викладачі
Валентина Засадко
Директорка Школи публічного управління УКУ, кандидат економічних наук. Стажувалася в Центральноєвропейському університеті (2006 р.), Коледжі Європи (2013 р., 2014 р.),...

Директорка Школи публічного управління УКУ, кандидат економічних наук.

Стажувалася в Центральноєвропейському університеті (2006 р.), Коледжі Європи (2013 р., 2014 р.), Державному університеті штату Флорида (2015 р.), Європейському університеті Віадріна (2015р.).

Має багаторічний досвід дослідницької та проектної роботи, зокрема в Національному інституті стратегічних досліджень, де пропрацювала 10 років. Також з 2008 р. співпрацює із закордонними науковими установами (Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад) у міжнародних дослідницьких проектах («Місцеве самоврядування в Україні: підвищення кваліфікації та прикладні дослідження» (2008-2009 рр.), «Формування політики, ґрунтованої на фактах, в сфері місцевого самоврядування в Україні» (2012-1017 рр.)).

zastavnyy2
Вид навчальної програми:
Викладачі
Ігор Заставний
Кандидат медичних наук, сімейний лікар. Співзасновник та член правління ГО «Академія сімейної медицини України», співвласник та лікар мережі сімейних амбулаторій...

Кандидат медичних наук, сімейний лікар.

Співзасновник та член правління ГО «Академія сімейної медицини України», співвласник та лікар мережі сімейних амбулаторій «ВУЛИК».

kovtonyuk1
Вид навчальної програми:
Запрошені викладачі
Павло Ковтонюк
Заступник міністра охорони здоров’я України в 2016-2019 роках. Випускник першої в Україні програми з менеджменту в охороні здоров’я в Києво-Могилянській...

Заступник міністра охорони здоров’я України в 2016-2019 роках.

Випускник першої в Україні програми з менеджменту в охороні здоров’я в Києво-Могилянській академії.

У 2015-2016 роках Павло брав участь у розробці реформи фінансування системи охорони здоров’я України. Вже у статусі заступника міністра відповідав за її впровадження у 2016-2019 роках. У 2019-2020 був консультантом з реформ фінансування  охорони здоров’я Офісу ВООЗ зі зміцнення систем охорони здоров’я (Барселона, Іспанія). У 2020-2021 працював у Київській школі економіки. З 2021 року – співзасновник Українського центру охорони здоров’я (UHC), незалежного аналітичного центру у сфері управління та економіки в охороні здоров’я.

Вивчав економіку та менеджмент в охороні здоров’я на курсах та програмах у Австрії, Нідерландах, Швейцарії, Іспанії, США. Викладав у Києво-Могилянській Академії. Співзасновник Літньої школи «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа». Працював у проектному офісі при Національній раді реформ.