Викладачі

Викладачами програми Школи управління УКУ будуть відомі українські фахівці та запрошені іноземні науковці у сфері державного управління, економіки, права, політології, соціології та етики; представники органів публічної влади та інститутів громадянського суспільства.

adrian-slywotzky

 

 

Адріан Сливоцький

Провідний бізнес-консультант світу, двічі входив до топ-50 бізнес-мислителів світу (за рейтингом Fortune Global 500), а також до топ-25 бізнес-консультантів, член Дорадчої ради LvBS. Автор світових бестселерів з питань стратегічного управління.

 

 

Anderson (2)

Террі Андерсон

Професор Troy University, експерт з публічного адміністрування, один з розробників концепції МРА УКУ «Ефективне управління має поєднувати чотири основних компоненти: легітимність, підзвітність, компетентність влади та повага до закону і захист прав людини. Це дозволяє звести до мінімуму корупцію, правильно приймати рішення та вчасно реагувати на потреби суспільства»

 

 

grucak

Ярослав Грицак

Один з найбільш активно і продуктивно працюючих істориків України (понад 500 публікацій), доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету, Києво-Могилянської академії, директор Інституту історичних досліджень та гість-професор у соросівському Центральноєвропейському університету в Будапешті. Ще викладав у Колумбійському університеті та Гарварді , а також є учасником Унівської та Несторівської експертних груп, що формують візію Львова і країни.

 

 

O.-Bohdan-Prach

 

 

Отець Богдан Прах

Ректор Українського католицького університету

«Щоб в Україні настали якісні зміни, важливо, щоб на відповідальних становищах з’явилися нові обличчя. Нові менеджери, які працюватимуть у державних установах, повинні володіти відповідними знаннями і компетенціями. Школа управління УКУ стане тією платформою, де управлінці зможуть здобути необхідні кваліфікації та інструменти для втілення ефективних реформ в Україні. Віра, постійність і наполегливість є ключовими факторами у проведенні реформ. Тому ми віримо, що спільно, одним фронтом, зможемо змінити систему і зробити суспільство кращим».

1292143

 

 

Софія Опацька

Декан Львівської бізнес-школи УКУ, кандидат економічних наук., проходила стажування у University of Michigan, Bled School of Management, Warsaw School of Economics, Wharton Business School, China Europe International Business School, Hong Kong University of Science and Technologies. Працювала заступником директора бізнес-школи Львівського інституту менеджменту, директором програм МВА (kmbs), Директором Корпоративного університету ВАТ “Концерн Галнафтогаз”.

Софія Опацька входить до топ-5 рейтингу бізнес-леді «SHE Rank», спеціалізується у питаннях управління людьми, організаційної поведінки, побудови організацій, що самонавчаються.

 

 

nKTiBlAjAjM

 

 

Рождественський Андрій

Працював профайлером-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, в т.ч. побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», згодом очолив напрямок навчання персоналу по всій системі банку (35 000 співробітників).

Свого часу провів адаптацію класичних технік продажів під потреби банку, пізніше почав використовувати методики для адаптації навчальних програм в інших видах бізнесу (телекомунікації, IT-компанії, с/г компанії та інш.) З цього виник бізнес – консалтингова компанія, що робить основний акцент на побудову і адаптацію систем навчання персоналу під конкретну організацію.

 

 

c7kFrHH6M1Y

Ключковська Ярина

Директор комунікаційного агенства GROU.
Фахівець із 18-літнім досвідом в PR і корпоративних комунікаціях, донедавна Ярина очолювала PR-напрям у міжгалузевій групі компаній Group DF. До 2013 року вона відповідала за корпоративні комунікації та соціальні програми в українському представництві Microsoft. Раніше Ярина очолювала агентство Nords PR Ukraine, яке заснувала спільно з зарубіжними партнерами, консультувала низку українських компаній з питань управління репутацією, працювала керівником відділу зовнішніх відносин компанії UMC (тепер – МТС Україна), PR-менеджером “Метро Кеш енд Кері Україна” і директором роботи з клієнтами PR-агенції Romyr & Associates. Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Силіконовій Долині, США. 

 

 

CI2wZeCXzi4

 

Маринович Мирослав

Віце-ректор з питань призначення та місії Українського католицького університету. Співзасновник Української Гельсінської групи та міжнародної амністії, учасник Унівської та Несторівської груп.

 

 

rJpv5NAf7cU

Пинзеник Віктор

Український політик і економіст (доктор економічних наук з 1989 р., професор з 1991 р.), голова партії Реформи і порядок (жовтень 1997 р. – лютий 2010 р.). Десятий міністр фінансів і віце-прем’єр кількох урядів України (востаннє посаду міністра фінансів займав з 18 грудня 2007 р. до 17 лютого 2009 р.). Народний депутат України 1, 2, 3, 4, 6-го скликань. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка (економічний факультет; економіст ), аспірантуру ЛДУ, докторантуру Московського державного університету імені Михайла Ломоносова.

 

 

SuJlPZ4kUOUПритула Ярослав

К.ф.-м. н., доцентом кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів, факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка. Професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.
Стажувався у The George Washington University, США. Був науковим консультантом Національного Банку Польщі в питаннях покращення макроекономічного моделювання та прогнозування економік Східної Європи. Учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашингтон, США).
Займається економетричним моделюванням та прогнозуванням, дослідженнями в мікро- та макроекономіці. Є автором численних публікацій з комплексного аналізу, макроекономіки та прогнозування. Учасник великої кількості міжнародних конференцій, навчальних та дослідницьких програм.

 

 

mgSdWPzzaYQОлег Рибачук

Експерт з європейської та євроатлантичної інтеграції, публічної політики та фінансів, досвідчений перекладач. За його плечима управлінський досвід у публічному секторі, був народним депутатом України, віце-прем’єр-міністром України з питань європейської інтеграції, державним секретарем України і головою секретаріату Президента України. Активно співпрацює з інститутами громадянського суспільства в Україні (засновник та керівник громадської організації «Центр UA», ініціатор громадських кампаній «Новий Громадянин» та «Чесно», учасник Несторівської групи).

 

 

maxresdefault

Глібовицький Євген

Керуючий партнер консалтингової компанії «pro.mova», Викладач програм з комунікацій та управління репутацією.
Євген є консультантом із комунікацій, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій.
Член спостережної ради Фонду Гонгадзе, член ради Комітету підприємців Львівщини, член асоціації фахівців з громадських зв’язків UAPR.
Був штатним працівником великих українських медіа (Студія 1+1,до того «Перший національний» та «Киевские Ведомости», на початку кар’єри «PostПоступ» і радіо «Промінь»), працював з провідними медіа як всередині країни, так і за її межами («Дзеркало тижня», радіо «Эхо Москвы»«Ukrainian Weekly», працював локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS таPBS, британської BBC).

ghghfdffgjdfjfd

 

 

DSC_0756-1170x780-860x573

ghghkgfgj

Василь Калимон

Почесний професор фінансів Richard Ivey School of Business [University of Western Ontario, Канада], є визнаним спеціалістом міжнародного рівня в галузі корпоративних фінансів, оцінці капіталу та фінансового планування. Свою докторську ступінь професор Калимон отримав в Єльському університеті. Серед установ, в яких він працював: бізнес-школа Університету Каліфорнії в Лос Анжелесі, Гарвардська бізнес-школа та бізнес-школа Університету Торонто. Василь Калимон активно залучений до   стратегічної та міжнародної діяльності Школи.

ghfhjghfdhfddfdjhf

 

 

hjfkfjkfhjk

Михайло Винницький

 Отримав докторський ступінь з економічної соціології в Кембриджському університеті [Великобританія]. Протягом 7 років працював віце-президентом з продажів та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc. у Торонто. Під його керівництвом компанія суттєво зросла та поширила свою діяльність по всій Північній Америці, Західній Європі, Південно-Східній Азії та Австралії.

 

 

Сергій Потапов

Управління інформаційними системами, Управління проектами через SCRUM-систему.  Має досвід в роботи в держвному секторі (Система електронних державних закупівель”ProZorro”) nf ,spytce (15 років досвіду в ІТ від інженера до керівника ІТ-департаменту в різних галузях ринку України, ІТ-директор в BMS Consulting, 3Com, Страхова група «ТАС»).

 

 

,Анна Власова

Засновник та диретор Школи HRM, Радник Адміністрації Президента України, кандидат економічних наук; доцент; магістр бізнес-освіти Університета економіки та права Экс-ан-Прованс – Марсель, Франція [University of Economics and Law, d’Aix-Marseille, France].

 

 

 

Олександр Фільц

Український психотерапевт, доктор медичних наук, професор, завіду­вач кафедри психіатрії та психотерапії факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького, головний лікар Львівської обласної психіат­ричної лікарні, член Унівської групи.