Good Governance

Сертифікатна програма «Good Governance» це навчальна програма інноваційного підходу до державного управління, метою якої є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та надання нового заряду енергії для ефективного продовження реформ в державі.

Метою навчання є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та здобуття учасниками навчання інструментарію творення якісних змін в нашій державі.

У фокусі програми: прозорість та підзвітність органів влади, публічно-приватний діалог, антикорупційна діяльність, регуляторна політика, перешкоди на шляху реформ.

На програмі викладатимуть відомі експерти-практики: Андрій Паляниця, Ярослав Грицак, Євген Глібовицький, Ярослав Юрчишин, Валерій Пекар, Гліб Каневський, Юрій Бугай та інші.

Розклад модулів: 20-22 березня, 1-3 квітня, 17-19 квітня 2019 р.
Львів, вул. Стрийська 29, Центр Шептицього, УКУ

Повна вартість участі у навчальній програмі складає – 16 000 грн. Завдяки щедрій підтримці групи бостонських друзів Українського католицького університету учасники програми можуть претендувати на 50% грант на навчання для 15 осіб з оплатою в розмірі 8 000 грн.

Реєстрація на програму: https://bit.ly/2E8lbtS
Прийом заявок триває до 17 березня 2019 р.

Критерії відбору учасників на навчання:

– робота в органах державного управління та місцевого самоврядування, громадському секторі;
– мотивація учасника;
– рекомендація.

Контактна особа: [email protected]