Написання та візуалізація політик на основі даних

Публічна політика зосереджується на суспільстві і його проблемах. Головним завданням вироблення публічної політики є всебічний аналіз проблемної ситуації та сприяння прийняттю обґрунтованого, адекватного та ефективного рішення в тій чи іншій сфері суспільного життя.

Школа управління УКУ розпочинає набір учасників на 4-х модульну навчальну програму «Написання та візуалізація політик на основі даних» (Data-based Policy Writing and Visualization) з вироблення умінь і навичок написання дієвих аналітичних документів на основі даних у форматі «policy papers» для підвищення ефективності рішень у сфері публічного управління.

Навчальна програма орієнтована на керівників директоратів та експертних груп центральних органів виконавчої влади і неурядових організацій, держслужбовців, представників громадського сектору, відповідальних за вироблення різних напрямків публічної політики, радників, експертів і консультантів у відповідній сфері, початківців-практиків у галузі державного управління, державної політики та суміжних спеціальностей.

По завершенню навчання учасники:
– покращать навички аналізу існуючих політик з перспективи відповідності критеріям «Data Driven» (прийняття рішень на основі даних);
– на практиці пройдуть шлях від підготовки, збору даних та написання нових політик на основі даних;
– здобудуть вміння та навички розроблення структурних і текстуальних елементів аналітичного документа;
– вдосконалять навички роботи із програмним забезпеченням для обробки даних та інструментами для візуалізації даних;
– розроблять процедуру просування політик на основі даних;
– розроблять методологію моніторингу виконання політики на основі відкритих даних;
– освоять інструменти комунікації, які застосовують у процесі вироблення політики.

Викладачі
Роман Кобець – експерт з розробки державної політики, Офіс ефективного регулювання (BRDO)
Олександр Ябчанка – колишній речник Міністерства охорони здоров’я України, лікар-педіатр
Олександр Стародубцев – реформатор у “Реформа державної служби public administration reform”
Андрій Газін – викладач з Data Visualization на факультеті прикладних наук УКУ
Валентина Засадко – директор Школи публічного управління УКУ
Тарас Шевченко – директор Центру демократії та верховенства права, член Ради Реанімаційного Пакету Реформ
Софія Опацька – декан-засновник та голова наглядової ради Львівської бізнес-школи, проректор з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету
Михайло Кольцов – медійний аналітик, викладач Києво-Могилянської академії й Могилянської школи журналістики, тренер DW Akademie та Stopfake.org.

Деталі програми тут: http://ucu-edu.tilda.ws/policywriting

Структура програми
Навчання відбувається у зручному модульному форматі: 4 навчальних модулі по 3 дні у сучасних навчальних корпусах Українського католицького університету у м. Львові та м. Києві.

Графік модулів
3-5 жовтня (Київ), 17-19 жовтня (Львів), 31 жовтня-2 листопада (Львів), 2-4 грудня (Київ).

Вартість навчання на програмі – 16 600 грн.
Для випускників навчальних програм Школи публічного управління УКУ – 14 600 грн.

Реєстрація на програму: https://bit.ly/2Et6FPb

Реєстрація триває до 29 вересня включно!

Контактна особа: Марія Гонська, [email protected]