Управлінські програми

6-модульна, практична програма розвитку для управлінських команд міст України

Управлінню, як і військовій справі, неможливо навчити в аудиторії. Тому виходячи з напередовішого світового досвіду, Школа управління УКУ започаткувала принципово нову, інноваційну програму розвитку для управлінських команд міст України, яка вибудовується навколо практичних, стратегічних 6-місячних проектів розвитку міст, а не навколо академічних курсів.

Щомісячні, півтора-денні модулі відбуватимуться по черзі в містах-учасниках програми для дружнього консалтингу і швидшому поширенню інноваційного досвіду

Протягом шести місяців на програмі розвитку учасники працюють над розробкою і втіленням інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста. Навчальна програма складається з таких курсів: «Менеджмент і стратегія», «Управління проектами», «Розуміння клієнта/користувача», «Управління людьми», «Фінанси», «Комунікація».

 

 23456

 

Наші викладачі:

вл Анна Власова Засновник та директор Школи HRM, Радник Адміністрації Президента України.
DSC_0756-1170x780-860x573 Василь Калимон  Почесний професор фінансів Richard Ivey School of Business (University of Western Ontario), є спеціалістом міжнародного рівня в галузі корпоративних фінансів, оцінці капіталу та фінансового планування.
c7kFrHH6M1Y Ярина Ключковська Директор комунікаційного агенства GROU. Консультант зі стратегічних комунікацій низки компаній і організацій.
SuJlPZ4kUOU Ярослав Притула Керівник програми комютерних наук в УКУ, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.
images Михайло Сало Викладач з фінансів.  Стажувався в фінансовому департаменті Seton Hall University, США
image Павло Шеремета Директор Школи управління УКУ, екс-міністр економічного розвитку й торгівлі України. Голова Дорадчої Ради LvBS.

 

 

Без імені

 

«Зміни мають початися з повної уваги та поваги до громадян  і відповідної якості у наданні їм послуг зі сторони органів місцевого самоврядування. Це неможливе без самоповаги та взаємоповаги працівників між собою, державних службовців і громадян тощо»

          Андрій Садовий, міський голова Львова

 

 

 

«Навчитися менеджменту у аудиторії неможливо. Ми всі вчимося менеджменту там, де безпосередньо управляємо. На програмі у центрі уваги буде управлінський досвід кожного учасника і пошук можливостей: як цей досвід і нові знання можна використати у впровадженні інноваційних, високоціннісних, низькозатратних проектів стратегічного розвитку міста».

             Павло Шеремета, керівник Школи управління УКУ